Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by t0rquemada View Post
    NU.
    Poate fi ori dacia ori renault, e hardcoded.

    Parca schimbase cineva si facuse in asa fel incat aparea masina Logan in loc de logo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Logo-ul de boot e una, logo-ul de reboot menavrus e alta, pe ăla îl poți modifica.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Are si reboot? Sofisticata jucarie

        t0rquemada esti o adevarata enciclopedie in materie de Logan, ma jur. Cand ajung in Buc te claxonez la o bere
        Last edited by Ionut Ciprian; 8 February 2015, 21:37. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Eram pe aproape


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Ecranul meu de reboot e în poza.

            La trecerea din mod medianav <=> menavrus e o perioadă la fel de lungă ca boot-ul inițial, timp în care se poate afișa altceva.
            Attached Files
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Apropo de Menavrus, il cumpar si eu saptamana asta. Esti ok cu el? Ti-a facut ceva probleme? Dupa instalare raman definitiv la 4.0.3 sau mai poate fi updatat? Partea cu hartile (desi habar nu am cum se face) am inteles-o dintr-un post trecut.

              Comment


              • Ceva noutăți:

                "To make it not so boring to wait for firmware:
                In the upcoming release will be realized the function of displaying the name of the current audio track or radio station frequency in the lower line (where now button Home). You can set the font size and other parameters of the inscription."
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Cand se va lansa update-ul?
                  My Ride sigpic

                  Comment


                  • Nu știu, încă e în lucru/teste. Cel mai probabil com primi link-uri pe email.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Am instalat Menavrus, dar nu-i dau deloc de cap la CorePlayer.
                      Ce rezolutie trebuie sa aiba filmele?
                      Are nevoie de ceva codecuri instalate?
                      Toate fisierele mp4 le deschide, dar se vede in frame-uri, iar imaginea fata de sonor ramane in urma.
                      Ceva sfaturi?

                      Comment


                      • Nu m-a incantat ideea cu menavrus-ul asa ca am luat o camera si oglinda cu display in ea.
                        O intrebare: de unde alimentez aceasta oglinda?
                        Merge de la plafoniera? Sau trebuie de la casetofon?

                        Comment


                        • Păi poți deschide și fullHD, dar la puterea de calcul a medianav-ului vei avea 0,1 FPS.
                          Trebuie recodate, detalii cu o pagină în urmă și pe PM.

                          lucc80: Când vei omorî UCH datorită consumului suplimentar, vei regreta.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Confir
                            Eu sunt unul care a omorat uch -ul cu leduri suplimentare
                            Greseala a fost a mea pentru ca mu am scos becurile de la plafoniera cele clasice


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            sigpic

                            Comment


                            • Deci unde ar fi cel mai bine de legat?
                              La casetofon sau bricheta?(ma refer la cablul care vine in spatele brichetei ca sa vina mascat).

                              Sau am mai vazut montaje pe net la care a luat plusul de la stop de la marsarier si a tras fir pana in fata la oglinda...
                              Last edited by lucc80; 13 February 2015, 22:24.

                              Comment


                              • Eu am pe logan2 camera cu suport de numar si oglinda cu monitor.M-am dus de lene in service cu piesele si dupa o ora si 60 lei manopera am avut instalat tot.+ ptr alimentare display l-a luat de la lampa de marsarier,l-a dus pana in fata tot de acolo a luat + si ptr camera si mi-a pus si o siguranta de 10A sa nu fie vreo problema.
                                Rulez pe Logan 2 1.5 Dci si Stepway 2 1.5 dci

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google