Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai idee cum se poate schimba si movul ala turbat de la Core Player ?

    Comment


    • Ajung si acolo, momentan incropesc alta interfata la MenavRO.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • In a 2a fotografie,sa fie oare pentru intrare video/camera marche arriere?
        Eu am cumparat un suport de numar care are camera integrata si o oglinda care se monteaza peste oglinda de fabrica,sunt multumit,pot sa parchez in locuri inguste fara sa deschid usa ca pana acum.Interesant ar fi daca imaginea ar aparea pe media nav.
        Rulez pe Logan 2 1.5 Dci si Stepway 2 1.5 dci

        Comment


        • Ai 39 de pagini in topicul asta, daca le citeai aflai raspunsul.

          P.S. Imaginea apare pe Medianav, in poza pusa de mine nu era cuplata camera.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Asteptam cu nerabdare!!!!!

            Bafta!

            Comment


            • Referitor la PM-uri: probabil se poate activa ceva din derelek insa nu e 100% sigur ca licenta nu se pierde.

              Ce vezi cu Clip-ul.
              Attached Files
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Nu este vreo posibilitate sa pui alt sistem de operare pe medianav? .....ios sau android?

                Comment


                • Acum te intreb si eu pe tine
                  Ai vazut un Samsung cu ios pe el sau iphone cu android, win mobile pe el.
                  E clar ca nu se poate
                  sigpic

                  Comment


                  • @nuiandrei : Mai ales ca ai Stepway (Medianav inclus), ar fi trebuit sa cauti informatii inainte de achizitie, daca citeai topicul asta ai fi gasit o referire la arhitectura MediaNav-ului care e MIPS, si partea hardware.

                    P.S. urmeaza o versiune noua de menarus, posibil cu o crestere a pretului
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Nu am vazut samsung cu ios, dar am vazut mac book cu windows....de acolo deductia...

                      Singurul lucru pe care l-as dori in plus ar fi camera de mers inapoi, dotare care nu e posibila pentru Romania
                      MIPS pentru domeniul in care lucrez eu sigur nu inseamna acelasi lucru la care te referi tu

                      Multumesc pentru lamurire
                      Bafta!

                      Comment


                      • A actualizat cineva hărțile după expirarea perioadei gratuite de 90 zile? Dacă da, cum a procedat, mai ales referitor la modul de efectuare a plății?

                        Comment


                        • Da da si pe mine ma intereseaza si cat costa un update.
                          sigpic

                          Comment


                          • Plata se poate face doar utilizand un card bancar. Plata se face on line utilizand aplicatia MediaNav Toolbox. Din catalogul de produse se alege actualizarea dorita iar apoi se finalizeaza cosul de cumparaturi. Toate instructiunile necesare se regasesc in aplicatia Toolbox iar harta se va actualiza la fel ca la oricare alta actualizare facuta pentru Media NAv.
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Sau se schimba firmware in MediaNav cu altceva, caz in care ti se deschid cu totul alte perspective.
                              Cititi cu atentie acest topic si veti intelege.
                              Ca si 50 euro pt Romanica si 120 full Europa, updatate odata la trei luni, e un pic cam mult ...plus comisioanele bancare.
                              Aici update-uri : dacia.naviextras.com

                              Comment


                              • De acord cu anton.dan. 120 euro pentru harta full europe putea fi un pret ok daca aveai actualizari gratuite pe viata, ori asa ...
                                Eu personal am optat pt menavrus: 30 euro (40 acum) și mi-am instalat harti 2013 q3, pot instala camera spate, video player etc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google