Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine poate sa-l faca sa vada fisiere video - fara sa-l sparga, cracuiasca, si medianav toolbox sa-l vada in continuare - are de la mine o o lada de Calsberg. Sau cu orice altceva decide sa se otraveasca. Eu personal ma otravesc cu Ciuc...

    Comment


    • si eu fac cinste,nu vreau degeaba

      Comment


      • Stie cineva cati gb e maxim pentru stick ca sa il recunoasca medianavul? 16gb, 32gb?

        Comment


        • Eu am stick-ul de 16 GB, si mi-l vede si Fat32 si NFTS. Nu am avut stick de 32Gb sa incerc.

          Comment


          • Am inteles. Mersi

            Comment


            • 64 Gb.

              Ca sa il faci sa citeasca fisiere video trebuie sa ii schimbi tot softul.

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Schimbam tot softul.
                Daca e cineva care vrea sa incerce pun eu la dispozitie navigatia mea.
                sigpic

                Comment


                • ... sincer cred ca decat sa te apuci sa schimb softul mai bine schimbi navigatia cu totul - iti iei una care are si intrare video - pentru camera spate - si ai scapat de o grija. ... ori ca schimbi softul ori ca schimbi navigatia cam tot aia e.
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Pai nu prea e acelas lucru.
                    Dvd dedicat Logan 2 costa in jur de 2400 ron.
                    Poate ies mai putin cu un nou soft.
                    sigpic

                    Comment


                    • Clar. Sunt tare curios daca mindrunner, cel care monteaza navigatii 2 din pe logan 1 aici pe forum, face si software. Sau, ma rog, softari. Oricum, cineva ii va da de cap pana la urma. Totul e electronic acum, nu mai e limitata mecanic, deci prin software ar trebui sa se poata face. Si sunt convins ca nici macar nu va vi complicat.

                      Comment


                      • midrunner are niste preturi de coca! El le ia la juma de pret.
                        In plus, recomand cu caldura navigatia originala.

                        Comment


                        • Si eu sunt pentru navi originala. Dar as vrea sa pot sa pun un film in masina...

                          Comment


                          • Sunt la Emag navigatii cu diverse functii, undeva la 2000 lei.

                            Comment


                            • radarele,camerele fixe merg bagate sa te avertizeze navigatia logan 2?

                              Comment


                              • merg daca se poate crackui si baga igo
                                El vine cu tomtom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google