Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Referitor la dimensiune, lampa de număr e identică la L52, B52, Bcross52.

    Unele camere sunt multi sistem NTSC/PAL dar asta nu înseamnă că și "merg".

    Ai PM cu link
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Ofera cineva un serviciu de montaj pentru astfel de camere? Am menavrus, am nevoie de cineva care sa se priceapa sa traga firele din spate pana la medianav.
      My ride

      Comment


      • Da, eu. Detalii in PM.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Originally posted by t0rquemada View Post
          Referitor la dimensiune, lampa de număr e identică la L52, B52, Bcross52.

          Unele camere sunt multi sistem NTSC/PAL dar asta nu înseamnă că și "merg".

          Ai PM cu link
          Merci mult! Am inteles cum sta treaba. O voi lua pe cea pe care mi-ai recomandat-o in scurt timp, ca azi ma duceam sa pun bani pe card pentru camera si pana la urma i-am dat pe conductele de incalzire spate.

          O voi cumpara sa o am cumparata, ca oricum dureaza destul pana vine si o montez mai incolo cand imi fac timp.

          Merci!
          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

          Comment


          • Originally posted by epuru View Post
            Iti faci cont aici si gasesti tot timpul cele mai noi pachete de harti si fisiere aditionale.

            http://gpszone.ro/forum/viewforum.php?forum_id=93
            Multumesc de info.

            Comment


            • stie cumva cineva ce imbunatatiri aduce noua versiune de medianav? am vazut undeva ca scria si eco2. Oare au mai imbunatatit functia eco?
              sigpic

              Comment


              • Funcția eco e identică pe Medianav și Medianav evolution dar fără multiplexor e inutilă.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • http://www.tech-accessoires.renault....cument_id=4760

                  Comment


                  • Aveti pe media nav si harta Bulgariei ?

                    Comment


                    • Intreb in general sau intrebi pe cineva anume?
                      Eu unul o am si pe aceea.
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • menavrus 4.0.5.2, teste încheiate cu succes, mai trebuie bibilite niște detalii.
                        Attached Files
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Originally posted by M.FLORIN View Post
                          Intreb in general sau intrebi pe cineva anume?
                          Eu unul o am si pe aceea.
                          In general. E functionala ?

                          Comment


                          • Medianav-urile livrate în România doar cu harta ROmâniei primesc și harta BulGariei, funcțională dar nu și actualizabilă gratuit.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Interesanta camera aceea pentru mers inapoi din pdf. Curios daca o sa apara si pentru alte versiuni gen Logan, Sandero, MCV. Si am vazut ca ei zic ca merge activat cu clip functia. O fi pentru modelul nou de media nav, evolution?

                              Comment


                              • Pentru MCV cu siguranta functioneaza inclusiv sistemul de prindere pe bandoul negru de la haion
                                nu vad nimic scris despre Menavrus-Menaco
                                Last edited by bobbyred; 6 April 2015, 11:20.
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google