Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ,,stii cu ce se mananca",asa cum spui, inscrie-te pe situl care promoveaza medi@skin si descarca versiunea dorita.
    Acolo vei gasi si tot felul de detalii.
    Succes!

    Comment


    • Dacă e fabricată recent sigur ai 405 deci nu o să poți, evident detalii gen nu face downgrade, nu face restore etc etc nu vor fi luate în considerare deci să nu te mire când vei avea probleme cu toolbox-ul.

      P.S. Pe 405 original nu va merge nimic în afară de Menavrus, fw405 având niște "proprietăți" speciale pentru soluțiile existe pe piață.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Am 4.03...deci......merge!!Stiu situl.....dar doream de la cineva de pe acest forum..un kit probat.....cu functia si pe camera mers inapoi!!multumesc

        Comment


        • Pentru Lodgy ai cameră dedicată ca pentru Duster, funcția rvc fiind activată la montarea acesteia în reprezentață - probabil 500 - 600 ron cu manoperă și reduceri(mydacia).
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Dar pentru logan mcv cu softul original se va introduce RVC din fabrica?

            Comment


            • Probabil ca foarte in curand. Si nu numai pe mcv ci si pe berlina.

              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Originally posted by t0rquemada View Post
                Pentru Lodgy ai cameră dedicată ca pentru Duster, funcția rvc fiind activată la montarea acesteia în reprezentață - probabil 500 - 600 ron cu manoperă și reduceri(mydacia).
                Camera e 74 euro + TVA. Se adauga manopera. Am vazut montaj la duster, in service.
                De precizat ca e cu alimentare pe 12V, cablare pe lampa mers inapoi. Ara arata pe schema de montaj. Provienenta necunoscuta, seamana bine cu anumite modele china. Comparativ cu modelul de camera de la Captur sau Clio (220-240 euro), e vax
                Last edited by Madutzu25; 29 May 2015, 18:57.
                My Ride sigpic

                Comment


                • Am comandat si eu azi camera. Am ales modelul de mai jos la recomandarea lui t0rquemada. Sa vedem cat de repede se misca Posta Chineza si Posta Romana.

                  Last edited by epuru; 29 May 2015, 19:01.
                  Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                  Comment


                  • Cam o luna a durat la mine, tot de acolo. Din nefericire a cedat dupa 2 luni, la o spalare mai puternica. Am gasit apa in ea. Important e suportul respectiv, gasesti camere ulteror sa le poti adapta
                    My Ride sigpic

                    Comment


                    • O luna mi se pare decent. Am mai comandat de multe ori din China si unele au venit in 3 saptamani, altele aproape in doua luni. Sa speram ca eu voi fi mai norocos si o sa ma tina mai mult.
                      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                      Comment


                      • Lumia 920, ultimul update de software, Windows 8.1 - merge perfect cu Navi, a sincronizat contactele - pare ok momentan.

                        Comment


                        • Here Europe 2014 Q4. Pachet complet, in caz ca mai vrea cineva sa isi actualizeze hartile.

                          HERE Europe 2014 Q4.zip
                          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                          Comment


                          • Originally posted by epuru View Post
                            Here Europe 2014 Q4. Pachet complet, in caz ca mai vrea cineva sa isi actualizeze hartile.

                            [ATTACH]502299[/ATTACH]
                            [emoji106]

                            Comment


                            • Montat camera recomandata by Torque, montata by Torque. Fully recommended. :-)

                              Comment


                              • Si sa inteleg ca o camera ca sa meraga pe medianav trebuie musai menavrus? sau se poate face ceva sa mearga cu softul original, am 4.0.5 ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google