Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din ciclul :"Asta e raspunsul corect !".Multumesc t0rq pentru confirmare.Am dat mail lui Alexander acum.Imi pare rau ca am stat pana in clipa asta.Vroiam intai un update la harti cat mai noi si gratis.

    Comment


    • Cand primim instructiuni sa putem face update la fw 4.0.6 ( noi, cei cu Menav ) ? Singurul avantaj pe care il vreau este eliminarea ( sau macar diminuarea ) acelui pocnet din boxe...

      Comment


      • Mi se pare fantastic ca voi folositi BT pe medianav,am incercat sa-l folosesc in prima saptamana si in extraurban daca primeam vreun apel era dezastru,eu auzeam perfect,interlocutorul nu si trebuia sa repet tot ce spuneam.Am renuntat sa folosesc BT
        Rulez pe Logan 2 1.5 Dci si Stepway 2 1.5 dci

        Comment


        • Extraurban am observat si eu ca e deficitar, zgomotul de fond e prea mare... Eu il folosesc preponderent urban si e perfect!

          Comment


          • Medianav EVO acum și pe Lada Xray (un fel de Stepway)
            Attached Files
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Urata masina XRay... combinatie intre Lodgy si Sandero esuata

              Comment


              • in schimb Vesta arata bine

                Comment


                • Ceva inspiratie din StarWars....mie bordul imi place, au urcat navigatia mai sus, nu mai dor ochii de plimbareala. As fi mers pe alte culori, combinatie negru, oranj, rosu. Se stie ca rusii sunt fani s.f., alta mentalitate, alta educatie.

                  Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                  „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                  Comment


                  • Originally posted by t0rquemada View Post
                    +BT fără pocnet la încheierea apelului de către interlocutor

                    -securitate sporită la rularea aplicațiilor străine
                    -blocare meniuri sensibile
                    -alte "surprize" neplăcute

                    Cei cu menav așteaptă instrucțiuni, ceilalți fac ce vor, recomandarea mea e să rămână la 403.
                    sper sa scap de pocniturile alea... chiar de curand mi-am speriat un coleg pe care l-am dus cu masina si dupa terminarea apelului a bubuit in boxe iar colegul nu stia ce napasta a dat peste masina... s-a speriat ...
                    apropo ai cumva un release note cu toate fixurile si imbunatatirile ?
                    RTFM

                    Comment


                    • Here Q3 2015: http://gpszone.ro/forum/viewthread.php?thread_id=8765
                      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                      Comment


                      • Se poate conecta o camera pentru masalier la Navi?!

                        Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Se poate. Detalii gasesti in acest thread.
                          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                          Comment


                          • Salut. Am ridicat la inceputul lui decembrie un Sandero Stepway si am primit Medianav vers. 5. 2. 8. Este cea de pe Lada XRAY... Daca as putea sa-mi pun WAZE, as mai incantat decat sa imi pun Menavrus.

                            Comment


                            • Ai primit Medianav Evolution, alt hardware/soft față de Medianav.

                              NU poți pune Menavrus (încă nu e disponibil pentru Evo).

                              Cât despre Waze s-a mai discutat, ai versiune de MIPS?
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Originally posted by t0rquemada View Post
                                Ai primit Medianav Evolution, alt hardware/soft față de Medianav.

                                NU poți pune Menavrus (încă nu e disponibil pentru Evo).

                                Cât despre Waze s-a mai discutat, ai versiune de MIPS?
                                Nu cred ca exista inca...

                                Am Evolution pe masina... Am facut update la 6.0.3. si nu mai pot apela de pe ecranul navigatiei. Se inchide dupa cateva secunde. Merge de pe telefon sa sun, in masina se aude, functioneaza normal. Aveti ceva sugestii ?
                                Last edited by alexstef; 18 December 2015, 16:06. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google