Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mulți pitici au unii... 1100 de reali pe o prostie
    link mură în gură portugheză BR
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Îți pui waze pe navigație

      Comment


      • Se uită faptul că la Medianav EVO ai full screen 800x600 iar la Medianav ai 640x480 și butoane în dreapta
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Se poate reveni oare la versiunea anterioara a Menavrus? 4.0.5.2 parca aveam.

          Intreb pentru ca asa cum am scris mai sus am ramas fara harta pe NNG si de asemenea nici pe Navitel nu mai merge harta desi am copiat ultima de pe site-ul indicat. Posibil si aici sa fie nevoie de o activare ceva la versiunea mai noua.
          La cea veche nu a fost cazul.

          Astfel incat momentan nu imi merge decat 7 ways care imi pare putin limitat pe Romania. Sincer tot in Igo (NNG) am mai multa incredere.

          Comment


          • Nu mai merge deloc nici pe navi nativ ? Daca vrei, ma uit eu putin pe la tine...

            Comment


            • Ceva idei despre produsul asta?Oare este ok din punct de vedere al calitatii afisajului in lumina zilei?

              Am mai gasit diverse produse de genul asta ,unele mai scumpe,iar comm-urile erau mai mult dezamagitoare.

              Comment


              • Știți că acum ceva timp mă plângeam pentru că nu am primit camera video pentru marșarier de la AliExpres, plătită în 29.12.2015 ? Acum câteva zile am insistat pe pagina lor că nu am primit produsul și mi-au trimis alt colet cu bunul respectiv! Doamne ajută !

                Comment


                • A durat ceva!:-)poti pune poze ,eventual ceva info de pret si despre produs!

                  Comment


                  • https://www.aliexpress.com/item/car-camera-backup-reverse-for-Renault-Dacia-Duster-Sandero-from-2013-for-GPS-radio-waterproof-NTSC/1608253735.html[/IMG]

                    Comment


                    • ahh, sa inteleg ca ai tableta minune pe masina!?!Nu stiu de ce am avut impresia ca ai comandat camera+ ecran...La cat mai multe parcari cu ea

                      Comment


                      • Am reusit cu ajutorul lui t0rquemada sa reinvii Navi nativ.
                        La Navitel inainte de upgrade la Menavrus vedeam hartile acum nu. Dar oricum nu il folosesc deci nu e mare pierdere.

                        Merci t0rquemada inca odata pentru ajutor!

                        Comment


                        • Navitel RO q3.2016
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Stie cineva cand apare urmatorul update la hartile oficiale Dacia pentru Romania?
                            Ca ultima versiune este tot anticul 2015Q4.
                            Dacia Logan II, 1.2 16V, Prestige & Securite Pack

                            Comment


                            • Cine doreste instructiuni utilizare LOGAN II 35269.pdf sa lase PM

                              Versiuni Tip motor Cilindree
                              0.9 Tce H4B Turbo 899
                              1.2 16V D4F 1149
                              1.6 K7M 1598
                              1.6 16V H4M 1598
                              1.6 16V K4M 1598
                              1.5 dCi K9K Turbo 1461

                              In prop. fisier apare 24.07.2015, 35269 nu stiu ce reprezinta....?????

                              Nu mai dați PM... Luați direct http://fastupload.rol.ro/1904da555f9...ec26061de.html
                              Last edited by McDan; 1 November 2016, 17:32. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Au inceput sa apara noile harti HERE Europe 2016Q3. Link download:
                                magnet:?xt=urn:btih:2D736605FDD41E8A234A56D61E6C2A 7BE209B8AB (fara spatiu intre A si 7)

                                Pachetul inca nu este complet, Romania este, dar alte tari urmeaza sa se lanseze in perioada urmatoare.

                                Coming soon:
                                Albania, Andorra, Azerbaijan, Bulgaria, Czech Republic, Finland, Georgia, Gibraltar, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Kazakhstan,
                                Luxembourg, Malta, Moldova, Monaco, Poland, Portugal, San Marino, Slovakia, Vatican City
                                Last edited by epuru; 9 November 2016, 21:03.
                                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google