Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca tot apare ceva nou poate pune si portiunea de autostrada A4 intre Agigea si Ovidiu sau noua varianta a Constantei pe harta Romaniei in rest sunt si eu mai mult decat multumit de cel stock

    Comment


    • Versiunea nngnavi e 9.4.6. Apar simboluri de eco route/drive.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Ceva experimente...
        Attached Files
        Last edited by t0rquemada; 24 July 2013, 14:43.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Interesant ... dar de unde le ai?

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

          Originally posted by t0rquemada View Post
          Versiunea nngnavi e 9.4.6. Apar simboluri de eco route/drive.
          Asta pe update-ul cu 3.0.5 nu? Eu nu am apucat sa caut toate modificarile aduse acum ...

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          Last edited by M.FLORIN; 24 July 2013, 15:15.
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Confirm ca e pe 3.0.5. Mai multe cautati voi. Cine stie cine mai citeste pe aici si ne blocheaza.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Originally posted by t0rquemada View Post
              Ceva experimente...
              Doamne ajuta... poate om reusi sa vedem si noi pe navigatia asta fisiere video. Mi se pare aberant sa trebuiasca sa dau 23 mil pe o alta navi ca sa pot rula desene animate pentru copii in masina, atata timp cat sunt mai mult decat convins ca se poate face si si pe asta, cu un smen pe la soft.... cat despre camera de marshe-arriere, mi-am luat gandul.

              Comment


              • Videoplay sigur, rear view camera poate
                Attached Files
                Last edited by t0rquemada; 24 July 2013, 16:55.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • video play clar poate, doar ruleaza win CE, daca nu ma insel 6.0
                  rear camera, doar daca are intrare pentru asa ceva. daca nu are pauza camera
                  Smen la soft nu trebuie facut, doar instalat un mic programel care sa-ti dea acces la windows.
                  In momentul ala poti rula si igo primo2, care cred ca e mai bun decat ce e stock.

                  Comment


                  • Problema e la procesorul pe arhtectura MIPS, oricum ruleaza primo.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Update ul de 3.0.5 il am si eu facut aseara dar nu apare asa ceva sau trebuie pus ceva pe el si daca da poate ne si inveti sau macar in privat daca se poate

                      Comment


                      • Putina rabdare...
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Hai baieti ca puteti.
                          Vreu si eu desene animate in masina.
                          Sunt dispus sa platesc pentru asa ceva.
                          Multumesc.
                          sigpic

                          Comment


                          • Subscriu !!!!

                            Comment


                            • Cateva poze facute in garaj.
                              Attached Files
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Esti pe drumul cel bun.
                                Sa vedem cum ruleaza fimul.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google