Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pt MihaiiahiM La ce anume te referi?
    Un Destept intelege, Un Prost cauta nod in papura!

    Comment


    • Am gasit doua modele de camere originale Dacia care se potrivesc pentru Logan MCV.

      Nu stiu care e diferenta dintre ele in afara tensiunii de alimentare
      - OEM 8201595516 22/03/2016 12V
      - OEM 8201675482 20/05/2016 6V
      Pt un Media Nav Evo 2 se potriveste camera la 6V?. Multumesc

      Comment


      • Originally posted by ser23vl View Post
        Salut

        Am o mica problema si anume, Nu imi citeste toate melodiile, desi sunt format MP3, desi sunt toate facute ( de ex. 128 Kbs )!!! Mai exact, din 25 de melodii intr-un folder imia fiseaza decat ( de ex. 10 ) !!!
        Ceva asemenator am patit si eu dar dupa verificari am ajuns la concluzia ca nu media nav a fost problema. Problema consta in faptul ca desi vedea o melodie, dupa cateva secunde de cand incepea sa o redea sarea la alta. Aceeasi melodie pusa pe un CD si testata pe un alt logan(eu am pe stick) face sa nu mai afiseze melodiile de dupa aceea. E ceva vodoo!!!

        Comment


        • Salutare.Stie cineva,ca nu am gasit scris nici in carte,la media nav de cati gb trebuie sa fie stickul,ce capacitate maxima accepta?

          scz.La multi ani tuturor ce poarta nume de floare!
          Last edited by laurentiu08gl; 9 April 2017, 07:08. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Salut,
            32 GB, daca nu ma insel.

            Sent from my SM-G920F using Tapatalk

            Comment


            • ok,multumesc ViperX

              Comment


              • nu cred ca are limita, doar ca vede max 9999 fisiere ... sau 999???

                Comment


                • Aveti idee daca se poate modifica softul Navigatiei? Sa renunt la iGo si Core Player si sa Instalez altceva!!!
                  Un Destept intelege, Un Prost cauta nod in papura!

                  Comment


                  • Salut,caut si eu pe cineva sa ma ajute la instalare menaco,pe media nav,din Galati sau imprejurimi,pt ca sint praf,nu ma pricep de nici o culoare

                    Comment


                    • Gata,a dat D.zeu sa rezolv cu menaco,am primit ajutor de la bogdan_cr,care ai si multumesc pe aceasta cale

                      Comment


                      • da, a trebuit cu vodcă să înţelegem ce vrea rusu de la noi, cu bere n-a mers

                        Comment


                        • Are cineva idee care dintre cele 2 camere se potriveste impreuna cu Media Nav Evolution
                          - 8201595516
                          sau
                          - 8201675482?
                          Am incercat sa postez instructiunile de montaj dar vad ca forumul imi sterge postarile.
                          Multumesc


                          Trimis de pe al meu F5321 folosind Tapatalk

                          Comment


                          • Ambele, una e kitul vechi(2015) alta e kitul nou(2016)
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Dintre cele doua pe care o recomanzi dl t0rquemada?!Multumesc! Paste Fericit colegii!

                              Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

                              Comment


                              • Salut

                                Aveti idee daca se poate Schimba Video Player CorePlayer cu un altul?
                                Dar si cel Audio? Sau e unul si acelasi!!!

                                Hristos a Inviat!
                                Un Destept intelege, Un Prost cauta nod in papura!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google