Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by floryn56 View Post
    Salut am si eu o medianavi evo dar cred ca are o problema se aude incet in boxe sau asa este ea fata de casetofonul vechi de logan 1.
    vezi ca ai in meniu o functie de boost + ca poti umbla si la toate volumele separat telefon navi si general...

    Comment


    • Multumesc Danstoica nu am gasit am versiunea 9.1.1 unde trebuie sa caut mai precis

      Comment


      • Originally posted by floryn56 View Post
        Multumesc Danstoica nu am gasit am versiunea 9.1.1 unde trebuie sa caut mai precis
        Setari din meniu si acolo ai sunet si faderacolo undeva (nu sunt langa masina) ai volum pentru fiecare aplicatie in parte: bluetooth,navigatie,audio,etc....

        Comment


        • Versiune 9.1.1?? Din câte tiu, versiunea asta este pus pe modele actuale duster...


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Volum medianav

            La Multi Ani Tuturor,

            Meniul lui 9.1.1 este la fel din cate am vazut doar ca are cateva functii in plus...

            Comment


            • Media Nav (UCL) - unitate centrală lowcost.

              Comment


              • La multi ani tuturor!! Parerea mea este ca asa se aude ea mai incet fata de un Casetofon de logan mai vechi o sa caut o amplificator mic sa montez. Navigatia urmeaza sa fie montata pe alta masina cu modificari la masca. O sa incerc sa o montez pe un logan 2 sa vad cum se aude cu boxele originale

                Comment


                • Mie mi-a crescut volumul foarte mult cand am schimbat difuzoarele originale cu unele Focal (nu cele dedicate). Difuzoarele originale sunt foarte slabe, ascultam doar cu volumul la maxim, acum nu are rost sa trec de jumatate.

                  Comment


                  • Originally posted by horatiuc View Post
                    Mie mi-a crescut volumul foarte mult cand am schimbat difuzoarele originale cu unele Focal (nu cele dedicate). Difuzoarele originale sunt foarte slabe, ascultam doar cu volumul la maxim, acum nu are rost sa trec de jumatate.
                    Ne poi oferi i nou detalii mai multe? Model difuzoare i pre de achiziie? Mulumesc

                    Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by crisstora View Post
                      Ne poi oferi i nou detalii mai multe? Model difuzoare i pre de achiziie? Mulumesc

                      Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk
                      Focal Auditor RCX-165, le-am luat cu 119 lei setul la Black Friday de la Emag, a mai fost nevoie de o ram de adaptare care a costat 50 lei si o aveau la service (le-am montat cand am fost la revizie).

                      Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Volum medianav

                        Mie imi merge foarte tare pe boxele originale....
                        Daca este ceva fizic vorbind din amplificatorul medianavului?

                        Comment


                        • Tare sau încet funcție de urechea audiofilului, nivelul de volum, calitatea fișierului, tensiunea de alimentare, impedanța boxelor, zgomot exterior și lista poate continua.

                          Comparația se face cu setup-ul stock
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Salut chiar nu stiu daca este din medianav era noua nescrisa un coleg dupa forum mi-a facut-o

                            Comment


                            • Ce putere au cele originale din fabrica?
                              FYI - Focal Auditor RCX-165 si acum sunt tot 119 nu doar de BF

                              Comment


                              • Volum medianav

                                4x15w sau 4x20w..

                                Salutare,am pus medianav plus3 de pe acel site italian despre care sa mai vorbit pe aici,totul merge foarte bine numai ca videoclipurile nu se extind pe tot ecranul atunci cand le dai in full screen.Le-am convertit in multe formate si tot asa se comporta.....
                                Flosesc programul Format Factory 4.2.0.
                                Last edited by danstoica; 3 January 2018, 11:47. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google