Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La banii ăștia ( 34lei toate 4) prefer să protejez investiția în boxele focal.

    Comment


    • Bună idee. Sunt aceste accesorii parte din kitul IFR? Sau doar mufele/conectica sunt in acel kit? Parcă era vorba și de niște ringuri de adaptare.

      Comment


      • Nu stiu ce contine kit ul, eu am luat Focal ISC 130 / 165 la 400lei toate. Acum cumpăr restul si ce cred ca aduce un plus investiției.

        Comment


        • A fost lansat 2018 q1, in curând, trebuie sa apara si hartile la MediaNav.

          Lansare RO.A.D.2018.01 RQA, importator de echipamente Garmin în Romania, are plăcerea să anunţe disponibilitatea noii ediţii a Atlas


          Modificări între v9.25 şi v10.01 1. Adăugat sau modificat, după caz, în reţeaua de străzi, adrese pe linii, alfanumerice, reţeau

          Comment


          • Vrei să spui la MediaNav-ul spart.

            Comment


            • Originally posted by aris86 View Post
              A fost lansat 2018 q1, in curând, trebuie sa apara si hartile la MediaNav.

              Lansare RO.A.D.2018.01 RQA, importator de echipamente Garmin în Romania, are plăcerea să anunţe disponibilitatea noii ediţii a Atlas


              https://www.romaniadigitala.ro/jurna...o-a-d-2018-01/
              R.O.a.d. nu are nici o treab cu medianav. Harta este autohton i merge doar pe aparate Garmin.

              Comment


              • Pt spate am luat boxele din poză Focal ISC 130, mai am nevoie de inele adaptoare sau pot sa le folosesc pe cele care sunt pe mașină? Tot mă uit după inele adaptoare si nu vad decât pe 16. Mulțumesc
                Attached Files

                Comment


                • Originally posted by goodoane View Post
                  R.O.a.d. nu are nici o treab cu medianav. Harta este autohton i merge doar pe aparate Garmin.
                  Corect, insa Garmin mereu a lansat inainte harti, urmati in scurt timp si de ceilalti.

                  Comment


                  • Merg si pe medianav aceste Harti?

                    Comment


                    • Nu nu merg.

                      Comment


                      • Nu stie nimeni să îmi spună si mie treaba cu adaptoare pt boxele pe spate ? Imi mai trebuie adaptor sau nu ( refolosite pe cel vechi) dacă folosesc tot o boxa de 13 ? Mulțumesc

                        Comment


                        • Allows 130mm (13cm) speaker to be fitted into original position. Speaker adaptors (Pair). 1 x Speaker adaptors (Pair). For car audio enthusiasts, Car Audio Warehouse is the place to be. Car Audio Warehouse.

                          E cam scump ....dar daca vrei cu adevarat.

                          Comment


                          • Mulțumesc. Întrebarea era dacă pot să folosesc adaptoarele de la actualele boxe sau sunt nevoit să cumpăr altele ( bag bani în mașină, dar nu degeaba )
                            Dacă sunt obligat o să iau ceva de mdf.
                            Mulțumesc

                            Comment


                            • salut ,
                              dl_dr25 am eu adaptoare pentru boxele spate, le-am pus de proba si atat , le dau cu 30 lei , ele fiind 70 noi

                              Comment


                              • Zilele trecute am avut parte de soare....unul cu dinti, dar destul sa ma deranjeze. Cand reflecta in medianav ecranul devine ca o oglinda + ca nu se mai vede nimic pe el. Trec cu vederea ca nu mai pot citi info de pe el, dar faptul ca reflecta asa puternic lumina de la soare este chiar deranjant si periculos. Este ceva folie "magica" care ar putea fi aplicata pe ecran astfel incat sa nu mai reflecte lumina soarelui? Sau macar sa diminueze din lumina reflectata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google