Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @danLaza
    Sigur e un bug. Ieri iar am pierdut Istoricul si Adresele preferate salvate, pentru a 3a oara. Pare ca numai astea se pierd, nu si setarile generale ale Navogatorului. Acum o sa fiu atent sa vad ce fac inainte de a se sterge din nou...

    Comment


    • Verifica in setarile lui ca sigur s-a activat si atentionarea de viteza. Nu este placut deloc ca atunci cand conduci pe autostrada sa se auda acea avertizare sonora.

      Comment


      • Asa e, s-a activat... clar e un bug. Resetarea asta la Navi apare prea des ca sa fie intamplare...

        Comment


        • Si mie imi face asta, chiar este enervant...


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Aveti navigatiile crackuite?

            Comment


            • Al meu a facut asta de cand am luat masina si am intrat in alea 90 de zile de update gratuit.
              Acum am facut un update neoficial la harti dar fara sa modific interfata originala.
              Am ceva vreme de cand nu s-a mai resetat (partial).

              Comment


              • Eu nu am facut nicio modificare la medianav si imi face figura asta, uita setari


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Am meu era spart. Imi uita setarea de avertizare sonora plus aparea o tampenie de player video in nu stiu ce conditii.
                  Un coleg de pe forum (nu ii dau numele) m-a ajutat si am rezolvat aceste probleme.

                  Comment


                  • Cei carora li se reseteaza Medianavul si pierd setarile ;probabil sunteti la versiunea de soft 7.0.5 care are bug-uri (lucru semnalat si de alti detinatori de medianav de pe forumuri dedicate medianav).Rezolvarea este:ori treceti la versiunea 7.0.5MD (adica modificata),sau faceti downgrade la versiunile oficiale 6.0.3 ,6.0.4 care sunt stabile si carora le puteti inbunatati performantele,sau faceti upgrade oficial la 8.0.5,9.1.1. Acestea se fac pe medianav evolution adica versiunile de la 5.x.x la 9.1.1.Sa aveti o zi buna.

                    Comment


                    • Eu am versiunea 8.0.5, as putea urca la 9.1.1?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • [QUOTE=danut.benghiu;1787469]Eu am versiunea 8.0.5, as putea urca la 9.1.1?
                        Da, daca ai versiunea oficiala 8.0.5,se poate urca la 9.1.1

                        Comment


                        • Multumesc. O sa fac update, sunt curios daca vor fi ceva diferente.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • [QUOTE=danut.benghiu;1787472]Multumesc. O sa fac update, sunt curios daca vor fi ceva diferente.
                            Nu stiu ce diferente sunt pentru-ca eu am versiunea 6.0.4 (si raman la ea) dar sigur ti se va inbunatati medianavul. Dupa cate am citit pe forumuri pe versiunea 9.1.1 exista optiunea de a activa camera mers inapoi, eco drive, aha, si inca cateva ce nu mi le amintesc. Oricum experienta se va inbunatati cu aceasta versiune.

                            Comment


                            • [QUOTE=danLaza;1787479]
                              Originally posted by danut.benghiu View Post
                              Multumesc. O sa fac update, sunt curios daca vor fi ceva diferente.
                              Nu stiu ce diferente sunt pentru-ca eu am versiunea 6.0.4 (si raman la ea) dar sigur ti se va inbunatati medianavul. Dupa cate am citit pe forumuri pe versiunea 9.1.1 exista optiunea de a activa camera mers inapoi, eco drive, aha, si inca cateva ce nu mi le amintesc. Oricum experienta se va inbunatati cu aceasta versiune.
                              In mod normal apare in toolbox versiunea asta? Si eu am evolution 8.0.5 si zice ca nu are update.

                              Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Eu am Medianav Evolution din fabrica, ver 8.0.5. M.am uitat in Toolbox si nu am nicio notificare de disponibilitate de upgrade de firmware. Totusi o sa incerc un update. Revin.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google