Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A aparut un update de vreo 200 mega la 8.05, inca nu stiu ce e, sper sa rezolve bug-ul cu resetarea. Anunt dupa ce inatalez daca e alta vers de soft.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

    Comment


    • Pe site-ul oficial?


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by danut.benghiu View Post
        Pe site-ul oficial?


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Da. Vorbesc de versiune oficiala.

        Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

        Comment


        • @t1b1m, mai ai fisierul upgrade.lgu de pe stick, cumva? Sa-l partajezi si cu noi. Sunt curios ce contine.
          I have no special talent. I am only passionately curious.

          Comment


          • [QUOTE=t1b1m;1790732]A aparut un update de vreo 200 mega la 8.05, inca nu stiu ce e, sper sa rezolve bug-ul cu resetarea. Anunt dupa ce inatalez daca e alta vers de soft.



            Daca nu functioneaza poti reveni la o versiune anterioara (dde exemplu 6.0.4 care e stabila) sau una superioara (9.1.1)

            Comment


            • Originally posted by Silviu View Post
              @t1b1m, mai ai fisierul upgrade.lgu de pe stick, cumva? Sa-l partajezi si cu noi. Sunt curios ce contine.
              http://s.go.ro/o2goisqw

              Daca afli ce e anunta-ne. Eu pun mana pe masina abia peste 2 zile.

              Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

              Comment


              • Care e linkul mai exact. Site-ul si softul sunt parca din anii 90 la look si de prin 80 la functionalitate. Imi da ca trebuie sa updatez si cand dau sa updateze imi zice "The Service is unavailable at the moment..."

                Comment


                • 8.0.5 e din mai 2017, cât despre bug-uri: dacă navi e stock sau cu menavrus e posibil să fie investigabil/reparabil iar dacă e "spartă" e normal să facă probleme - ultimele 2 medianavuri venite la reparat erau bușite de/cu mediaskin.

                  Ieftin și bun nu există.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Originally posted by t0rquemada View Post
                    8.0.5 e din mai 2017, cât despre bug-uri: dacă navi e stock sau cu menavrus e posibil să fie investigabil/reparabil iar dacă e "spartă" e normal să facă probleme - ultimele 2 medianavuri venite la reparat erau bușite de/cu mediaskin.

                    Ieftin și bun nu există.
                    Trebuie sa te contrazic putin. Exista ieftin, bun si usor de spart medianavul fara alte softuri aditionale.

                    Comment


                    • Ideea e să rămâi la versiunea curentă nu să faci downgrade (altă sursă de probleme).

                      E ca și cum la TCe-ul tău dai jos injecția și treci pe carburator că e "free"
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Tocmai ce am vzut se i eu update-ul. Are 200 MB i trece medianav de la versiunea 8.0.5 la versiunea 9.1.1
                        Dureaza destul de mult pana îl face. Cred ca în jur de 30-40 de minute. O sa revin cu detalii.

                        Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by crisstora View Post
                          Tocmai ce am vzut se i eu update-ul. Are 200 MB i trece medianav de la versiunea 8.0.5 la versiunea 9.1.1
                          Dureaza destul de mult pana îl face. Cred ca în jur de 30-40 de minute. O sa revin cu detalii.

                          Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk
                          Sa ne spui si noua ce imbunatatiri sunt .

                          Comment


                          • Am reusit sa fac update la 9.1.1. insa nu pare nimic schimbat...a durat vreo 10-15 minute


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Ca prima impresie. Se mic mai fluent în meniu, calculeaz traseul mai repede, întra mririle în navi.

                              Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

                              Comment


                              • Hai ca am comis.o! Am facut update.ul de soft de la 8.0.5 la 9.1.1 si mi.a aparut un mesaj: ' Licenta invalida pentru deschiderea hartilor'. Se mai poate face ceva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google