Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dl_dr25 View Post
    Eu navi de la medianav il vad precum un backup pt waze, alti poate invers.
    Exact la fel e si la mine :-)
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • Sau sa fi prost ca mine, waze ul spune ca este camera dar vitelul nervos nu este atent si nu il intereseaza. Rezultat o amenda de 110€ prin Austria ( 55€ viteza + 55 € centura )

      Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

      Comment


      • Dar sa respecti reglementarile legale nu te-ai gindit ? Erai prea obosit poate ?
        Decit economiseai niste bani

        Comment


        • Internetul o fi gratis dar nu e peste tot(de ex. roaming) iar acoperirea nu e niciodată 100% (de ex. la cuca măcăii)

          E vorba de implementarea BT în android(de ex.): telefonul merge ok, update apoi BT deconecta la 2sec apoi reconecta, rezolvat prin downgrade și/sau alt upgrade

          Nu comunicarea Medianav <=> telefon e problema ci modul în care softul telefonului gestionează BT-ul.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Daca nu va actualizati alertele speedcam o sa vatreziti cu amenzi. Eu totusi cred ca cel mai bun antiradar e sa conduceti regulamentar si asa scapati de amenzi si de evenimente nedorite. Sarbatori fericite tuturor.

            Comment


            • Speedcams* sunt pentru a merge cu viteză constantă, nu cu viteză mare

              *orice punct în care a fost/este
              -radar fix
              -radar mobil
              -control în trafic poliție/rar/icstr
              -camere rovinietă (asta așa ca să fie)
              -camere supraveghere trafic (în București aporape toate intersecțiile )
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Nu inteleg ce sunteti atat de deranjati ca foloseste lumea waze, sa puna Dacia o aplicatie asemanatoare(gratis) pe medianav si nu mai folosim altceva.Faptul ca folosim aceasta aplicatie nu inseamna neaparat ca mergem neregulamentar, ci practic, prefer sa stiu ca in fata este o groapa periculoasa, un politist sau un ambuteiaj chiar daca nu garanteaza nimeni ca
                informatiile sunt 100% adevarate. As fi de acord sa dau o suma decenta in plus doar sa am waze pe medianav, indiferent prin ce metoda dar sa nu fiu nevoit sa mai scot bani din buzunar pt update-uri viitoare.

                Comment


                • Întotdeauna offline e mai bun ca online(fără wazeri pe traseu informațiile sunt zero) - asta e idea. O mare parte din ambuteiajele din București sunt cauzate de waze și wazeri, e de ajuns să trează un wazer pe o straduță liberă că se va transforma în bulevard pentru restul hoardelor.

                  Ieftin(gratis) și bun nu se poate - întotdeauna vei avea un compromis de făcut.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Pe Waze de la 5min la max 2 zile
                    1. Schimbari limitari viteza.
                    2. Schimbari de sens.
                    3. Blocari de strazi pt diverse evenimente.
                    4. Posibile gropi , accidente
                    5. Estimare timp ( timp real ) de a ajunge la o intanire.
                    + multe altele.
                    Toate astea sunt bune pt zonele foarte circulare si bate navi la scor de "maidan".
                    Medianav merita pt frumusete , combinatie camera, navigare muzica si momentan atat il vad eu.

                    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by SoNyKeL View Post
                      Apropo de MediaNav, in colțul din stânga sus, ecranul meu se mișcă, la apăsare se simte cum se afunda 1-2mm, și nu nu e doar impresia mea, testat in toate 4 colțurile, se si aude când revine pe pozitie, asa e si la voi? E motiv de unitate nouă pe garanție?
                      Nimeni, nimic?

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        Nimeni, nimic?
                        Acel "ecran" e touch nu push asa ca umbla mai fin cu el. Practic e o tableta atasata de un dispozitiv ce ruleaza windows ce.

                        Comment


                        • Se întâmplă si la mine dar, doar in colțul stânga sus.

                          Comment


                          • Originally posted by danLaza View Post
                            Acel "ecran" e touch nu push asa ca umbla mai fin cu el. Practic e o tableta atasata de un dispozitiv ce ruleaza windows ce.
                            Eu cred ca este push
                            sigpic

                            Comment


                            • E touch rezistiv (push daca vreti)

                              Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment


                              • Da este un touch care are nevoie de "poush" dar eu inca am telefon cu disc, nu aveam de unde sa stiu asta.
                                danLaza, o sa incerc sa il folosesc mai gentil sau o sa evit )

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google