Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Macar daca ar veni cu ceva modificari vizibile si pentru noi cei cu logan


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Mai bine zis ce ia cică dispare consumul total la eco drive. Da un google sunt destule info,prea tehnice pentru mine

      Comment


      • Am citit si eu acum prin germania, exact ce spui tu este marea descoperire momentan de care stie lumea. Momentan sper la ce a spus t0rqemada [emoji39], dar sper si sper.

        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

        Comment


        • Și eu sper dar zicea și un italian ieri care avea versiunea instalată că nu e nimic notabil. Sau mai bine zis vizibil în interfața

          Comment


          • De ce ai vrea sa vezi videoclipuri pe medianav?
            Copil in spate? Oricum nu vede nimic pe acel display de slaba calitate.

            Eu zic sa le lasati asa cum sant. Si eu sunt disperat dupa update-uri dar cred ca atunci cand ceva merge, nu prea ar trebui "reparat".

            Comment


            • Eu unul sunt disperat dupa waze, t0rqemada a spus ca in vara exista o speranta pt asta, de restul nu ma intereseaza.

              Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

              Comment


              • Stai asa... Waze e super ok...

                Comment


                • Intr-adevar Waze este super OK in orase unde sunt multi useri cu multa disponibilitate , dar sa nu uitam totusi ca "interregio" mai cade semnalul si ramai fara navigatie . Navigatoarele consacrate ca , igo , sygic , navigon , tomtom , raman in continuare de baza.

                  Comment


                  • Originally posted by georgstelsib View Post

                    ... dar sa nu uitam totusi ca "interregio" mai cade semnalul si ramai fara navigatie.
                    Aici nu am inteles bine, ramai intradevar fara navigatie sau doar fara alerte in timp real?

                    Ador waze, zilele trecute era sa "cad" intr-o groapa urata, era mare, coborare, in curba si hop groapa pe toata banda, ce mai crater. Fiind avertizat de waze am redus din timp si am evitat. Sa nu mai vorbesc de celelalte "beneficii". Si eu astept sa se poate pune pe medianav.

                    Comment


                    • Am inteles ca o sa fie ceva gen android auto.
                      Sa nu incepem iar waze versus navi medianav [emoji847]

                      Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Nu waze vs navi, pe medianav. Waze pe medianav, ar fi superb! :-)).
                        Eu sunt si fan Igo m-a servit cu incredere ani buni.

                        Comment


                        • Pai ce zicea torquemada e mai mult decat waze, zicea ca faci mirroring la telefon, deci practic orice aplicatie, nu?
                          C. Mike, cand ramai fara semnal la net/GPS intrii in modul offline. S-a mai discutat waze vs medianav, concluzia e ca fiecare ere rolul lui.

                          Comment


                          • Ok mersi, eu inca nu am patit sa raman fara semnal si folosesc waze de putin timp. Oricum am si Igo la indemana actualizat si pus la punct.
                            Chestia cu mirroring ar fi super. Ma bag pe lista de asteptare. (achizitionat si montat medianav).

                            Sau achizitionarea un navi android, mai studiem, deocamdata telefonul + Gripgo si engage... >>
                            Last edited by C.Mike; 3 May 2018, 10:16. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Salutare! Am platit update-ul la harti 2017q2, cu optiunea a 3 update-uri gratis la pachet in urmatoarele 24 de luni. La o luna dupa achizitie a aparut 2017q4, se merita sa il fac si pe acesta si sa raman cu doua update-uri gratis? Pareri va rog...


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Eu l-as face. )

                                Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google