Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar trebui sa mai fie unul dupa cel de 212MB de vreo 17MB. E un update ptr navigatie.
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • Si la mine a mers fara probleme. Dupa ce am facut insa si acel update de 17 mb.. s-a bulit ceasul pe modul auto. Indica ora 19 inloc de ora 18.

      Asa ca sfatul meu e sa va rezumati doar la update-ul principal la 9.1.3.

      Comment


      • Originally posted by plasStik3 View Post
        Si la mine a mers fara probleme. Dupa ce am facut insa si acel update de 17 mb.. s-a bulit ceasul pe modul auto. Indica ora 19 inloc de ora 18.

        Asa ca sfatul meu e sa va rezumati doar la update-ul principal la 9.1.3.
        La mi e arata eronat ceas dup update-ul mare de 212 mb. Cel mic de 17mb nu îmi apare în toolbox

        Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

        Comment


        • So! Am elucidat problema ceasului! Update la 9.1.3 e problema! Din cate observa aici e problema! Astept urmatorul update poate se rezolva!

          Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

          Comment


          • Am pățit la fel, băieți, am setat ora manual, chiar daca m-am rezumat la principal.

            Comment


            • A încercat cineva sa revin la 9.1.1?

              Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

              Am încercat sa iau legtura cu vocea clientului. Atept rspunsul lor.

              Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk
              Last edited by crisstora; 15 June 2018, 20:45. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Nu inteleg nebunia asta [emoji51] ce sa castigat fiindca eu tot nu inteleg ?

                Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                Comment


                • Momentat o ora, e ceasu in urma cu o ora Inca nimic, updatetul mult asteptat mai intarzaie

                  Comment


                  • Și la bluetooth trebuie intervenit

                    Comment


                    • Daca am ceasul si.n CB,o fi si el afectat?
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Da

                        Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Faceti si voi o pauza? Ne uitam la meci si revenim [emoji39]

                          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                          Comment


                          • Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

                            Comment


                            • 9.1.3 e pentru Duster ph3, se rezolvă problema cu Consum total carburant = 0L în eco2drive și ceva imagini în 4x4info.

                              Ceasul de pe TdB nu e sincronizat cu GPS-ul din Medianav nici dacă ai multiplexor instalat.

                              Cât despre generația 4, 99% AA-ul va fi ca AHA, optiune suplimentară. Oricum toolboxul e schimbat

                              AA= Android Auto
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Am 9.1.3 oficial i probleme cu ceasul. Arata ora eronat
                                Last edited by 77sky; 17 June 2018, 11:04. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google