Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De acord. Eu de exemplu caut o alta marca deoarece m-a dezamagit foarte tare masina asta, nu din cauza MediaNav-ului ci a tampeniei de vopsea ce se duce de zici ca e facuta cu pensula si tempera. Dar sunt offtopic deja.
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • Ciudat..eu sunt mulumit de culoare .

      Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Silviu View Post
        De acord. Eu de exemplu caut o alta marca deoarece m-a dezamagit foarte tare masina asta, nu din cauza MediaNav-ului ci a tampeniei de vopsea ce se duce de zici ca e facuta cu pensula si tempera. Dar sunt offtopic deja.
        Ce culoare ai?

        Comment


        • Nu culoarea in sine are o problema ci cum si cata a fost aplicata + lacul care se dezintegreaza la fiecare excrement de porumbel, si daca sta doar o noapte.

          Dar gata cu off-topicul, revenim la subiect.
          I have no special talent. I am only passionately curious.

          Comment


          • Imi pare rau ..dar cred ca ai fost cel mai ghinionist . Sunt la al 3 lea Logan si nu am avut probleme de genul

            Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

            Comment


            • Si pe fostul meu ph1, lacul este deteriorat in multe locuri, cat a fost la mine, a fost ok, ca o ceruiam, ingrijeam mereu. Tata nu a mai avut grija suplimentara, doar o spala regulat... Acum, ma uit la masini straine de aceeasi varsta, nu prea vezi probleme atat de grave... Dar si pretul este altul.

              Trebuie sa inteleaga tot poporul ca dacia este o masina low cost, asa a fost proiectata... Si masina mea a fost ieftina(seatul), dar este alta treaba... Poate nu are optionale de top, dar baza este aceeasi ca la modelele scumpe... Adica buna, la dacie baza e slaba indiferent de dotari... Problema este ca dacia a inceput sa fie prea scumpa... Si la fel de slaba.

              Din gama dacia in momentul de fata as lua doar duster 4x4 cu automata, dar din pacate aia nu mai este ieftina.
              Last edited by mumus; 25 September 2018, 08:50.
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • Offtopic:
                - Nu există EDC cu 4x4 în tot grupul (Renault-Nissan-Mitsubishi) dar unii visează
                - La Seat în 2016 primeai "medianav" monocrom de 5inch fără Bluetooth - mașină de 14000 pret de listă
                Attached Files
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Fara tableta, viata E pustiu!
                  Nu conteaza airbaguri suplimentare, tinuta de drum, frane mai bune, tabla si vopsea bune, etc. Nimicuri din astea.

                  Trimis de pe al meu ONEPLUS A3003 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • off: Evident... mai apare câte unul

                    la 14000 e aia cheală cu "bleu navi" ce se zgârie mult mai ușor ca la Dacia, garda la sol e de formă și nu permite escaladarea bordurilor, nu are Stop&Start(e model 2016!) are baterie de 36Ah, iar tableta monocrom gestionează toate funcțiile(aka butoanele fizice) mașinii - mamă ce upgrade
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • "Fara tableta, viata E pustiu!

                      Nu conteaza airbaguri suplimentare, tinuta de drum, frane mai bune, tabla si vopsea bune, etc. Nimicuri din astea."
                      Corect.
                      Eu as fi platit in plus, daca as fi avut posibilitatea sa aleg cand am configurat masina, pentru airbag-uri genunchi, care binenteles nu exista inca in viziunea Dacia. Lipsa airbag-urilor la genunchi am simtit-o din plin si eu si sotia. Cele din scaun si din volan mi-au salvat viata.
                      Last edited by C.Mike; 25 September 2018, 09:37.

                      Comment


                      • Știe cineva ce reprezintă meniul "Listă"?
                        Este al doilea, după Principal.

                        * n-am manual / nu știu unde este
                        ** scuze praful, calitatea pozelor (alta e ideea)

                        Mulțumesc!
                        Attached Files
                        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                        Comment


                        • Paginile din manual.
                          Attached Files
                          Last edited by 77sky; 1 October 2018, 17:53. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Mulțumesc!

                            Ideea e că pe celelalte meniuri le-am bunghit eu, nu reprezintă problemă, doar că la Listă nu se întâmplă nimic, indiferent pe ce aș apăsa. Sau poate nu am apăsat eu pe ce trebuie, hmmm, deși nici nu am observat că pot apăsa pe ceva.

                            Altfel, da... în manual apare totul descris frumos.
                            Să vedem acum, după pozele de mai sus dacă mai întâmpin vreo dudă.

                            Mulțumesc, danut.benghiu!
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                            Comment


                            • E normal, nu ai căutat posturi.

                              Prima ta poză opțiuni, pag 2, actualizare listă
                              Last edited by t0rquemada; 1 October 2018, 12:26.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Eh, cum nu...

                                Am căutat posturi, normal.
                                Ba chiar am 12 stații salvate.
                                *acestea apar la meniul Presetare (dovadă că în una din poze apare postuld de radio Music Fm)

                                Doar că la Listă nu e nimic.
                                Dar o să mă mai joc pe-acolo.
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google