Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai are cineva tema colorata (M1)? Am trecut la 4.0.3 si am pierdut-o

    Comment


    • Vezi aici: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=620
      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

      Comment


      • Dead links. zippy le-a sters
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Ahh n-am mai dat click pe ele sa verific.
          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

          Comment


          • Originally posted by dr_p View Post
            mai are cineva tema colorata (M1)? Am trecut la 4.0.3 si am pierdut-o
            Vreau si eu acea tema colorata M1, de unde o pot lua? Merge instalata fara sa am Menavrus?

            Comment


            • Multumesc pt PM-uri.

              Tocmai mi-a trimis-o un coleg de aici si am ridicat-o pe net.

              Tema M1 pt Medianav (colorata): https://d.transfer.ro/transfer_ro-28...b575b285e0.zip (se instaleaza singura de pe stick USB, nu trebuie TotalCommander)

              Comment


              • Multumesc pentru ajutor

                Am fost la masina si am instalat tema M1. E o schimbare placuta pentru mine.

                Am fost la masina si am instalat tema M1. E o schimbare placuta pentru mine.
                Last edited by tase-tase; 28 May 2014, 22:38. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Maine am sa incerc si eu.
                  Daca nu imi place pot reveni la vechea culoare?
                  sigpic

                  Comment


                  • poate posta cineva va rog o poza cu tema m1? Am cautat in ultimele pagini, dar nu gasesc

                    Comment


                    • Eu unul nu stiu daca poti reveni la vechea culoare, dar presupun ca se poate daca actualizezi versiunea de soft 4.0.3

                      Comment


                      • @ cristionut69 Cauta posturile mele si vei gasi si poze

                        Se poate reveni la M0 reactualizand la 4.0.3, sau folosind un upgrade.lgu modificat.

                        DE RETINUT
                        -toate meniurile vor fi colorate, cu exceptia navi care ramane pe galben
                        -la orice actualizare se revine automat la M0

                        Pentru navi ca in se fac alte modificari.

                        Si uite asa, informatiile din Ghid pentru modificarea interfetei revin in actualitate
                        Last edited by t0rquemada; 28 May 2014, 23:27. Reason: Automerged Doublepost
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Final audio MediaNAV
                          TDF8546 I2C-bus controlled 4x 45 W best efficiency amplifier
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Adica?
                            Este o modificare a sistemului audio?
                            sigpic

                            Comment


                            • NU, e integratul original, de fabrica.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Am inteles ca nu s-au modificat parti componente dar am intrebat daca s-a modificat ceva la soft pentru ca dupa ultimul update am avut impresia ca se aude altfel.
                                Cel putin pe Radio 21 la vol 25. ,bas -2 , medii 0 si inalte +5 se aude bine.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google