Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • are cineva arhiva license.rar pentru IGO (menavrus??
    My ride

    Comment


    • stie cineva cum se demonteaza medianav-ul? ma bate gandul sa ii pun o camera pentru marsarier
      My ride

      Comment


      • Dacă am Menavrus pot să mai fac update la MediaNav? (am de asemenea instalate şi temele colorate, tot de aici de pe forum!)
        Mulţumesc anticipat
        Stimă

        Comment


        • Poti sa faci update la MediaNav oricand insa vei pierde setarile Menavrus.

          Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Daca ai Menavrus update-ul la sistem via toolbox, va avea o mica problema*.

            Orice modificare a sistemului va fi stearsa de update, tema redevenind M0.

            Orice update peste 4.0.3 se va face numai dupa ce alexander* spune ce e ok.

            menavrus 4.0.1.4 se poate pune peste 4.0.2 sau 4.0.3

            *detalii in PM.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • iertare pentru off topic, dar t0rquemada te rog mai şterge din PM-uri! Ştiu că te-am aglomerat... scuzeee!
              Stimă

              Comment


              • Rezolvat, incearca acum.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Salutare.

                  Sunt mandrul posesor al unui Stepwey si am o intrebare despre sistemul MediaNav, mai exact despre partea de navigatie a sistemului.

                  Atunci cand vreau sa introduc o anumita locatie in lista de favorite, in prima faza iti apare numele stazii scris cu litere mari si mici, dar daca vrei sa redenumesti nu poti scrie decat cu majuscule. Are cineva idee cum se poate face sa scri si cu litere mari si cu litere mici?

                  Comment


                  • Nu poti, doar majuscule.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Un nou update in toolbox azi. Navi fix sau ceva de genul, nu am apucat sa-l vad prea bine
                      My Ride sigpic

                      Comment


                      • Cel mai probabil ti s-a servit din nou 4.0.3, datorita modificarilor facute(4.0.3.9).

                        Verifica dupa data ce a aparut nou in
                        C:\Users\numeletau \AppData\Roaming\dacia\workingdir
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • in config: device.enc -4.7 Mb
                          Tema a ramas la fel dupa update
                          My Ride sigpic

                          Comment


                          • s-au adaugat radarele pentru Marea Britanie

                            Comment


                            • De azi exista Menavrus pentru Kia si Hyunday
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • pentru posesorii de Menavrus:
                                ce formate video folositi pentru a vedea filme/videoclipuri in masina? Am incercat cu avi, 3gp si mov. Toate merge sacadat.
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google