Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Audio Formats:
    MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, Midi*, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, G.729, GSM

    Video Formats:
    H.264 (AVC), AVCHD, MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, Theora*, Dirac*, MJPEG, MSVIDEO1

    Container Formats:
    Flash/FLV, Matroska, ASF, ASX, AVI, PS, M2TS, TS, 3GPP, MOV, MPEG-4, OGM, NSV*

    Pentru o compatibilitate mai mare trebuie transcodare prin programul din link, in care se incarca setarile din 1.xmr(tot din link)
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Salutare a montat cineva camera la navigatia asta? ......functioneaza cum trebuie ? Necesita menavrus?

      Comment


      • Exista cativa utilizatori (nu le voi da numele) care au camera marsarier pe Medianav evident doar cu Menavrus.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • tema colorata m1 ce logo are cand deschizi medianav-ul? E tot Dacia sau apare Renault? mersi.
          Logan 2014 laureate - 1.2 biturbo

          Comment


          • Logo Dacia
            My Ride sigpic

            Comment


            • Logo-ul de startup e hardcoded, si se poate schimba.
              Daca e Dacia ramane Dacia, daca e Renault ramane Renault.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Cred ca ai vrut sa zici " si nu se poate schimba" ...

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • De fapt se poate schimba cu Clip-ul din dacia in renault si viceversa, dar in secunda 2 licenta de iGO nu mai e valida, implicit si hartile nu mai sunt valide, si fara Menavrus vei cumpara hartile si, in functie de tara, va disparea faderul(vei avea 2 boxe pe stanga si 2 boxe pe dreapta, nu 4 (Fst,Sst,Fdr,Sdr)).
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Salut. Am Menavrus-ul instalat (cu camera cu tot). Pot inlocui hartile utilizate de softul original cu altele (utilizand TC)? Daca da, cum si care sunt limitarile? Multumesc.

                    Comment


                    • @valdan71 : Ai PM.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Au aparut hartile iGO HERE Europe Q1.2014 pentru cei cu Menavrus instalat le gasiti pe torrent.

                        Comment


                        • Are cineva idee daca portul de USB de la medianav scoate acelas voltaj/amperaj ca unul de PC?

                          Comment


                          • daca intrebi pentru a iti incarca telefonul, iti pot spune ca in cazul meu nu imi incarca telefonul. Pare sa ii dea curent doar cat sa nu se descarce. Am un Samsung Galaxy S Duos, poate conteaza.
                            My ride

                            Comment


                            • La iphone incarca
                              My Ride sigpic

                              Comment


                              • Confirm ca iphone ipod incarca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google