Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu am firmware v209
    @t0rquemada Acum cu 3.0.5. si NQ2012 Q4 ai Centura A1 Sibiu si portiunea de autostrada Turda Campia-Turzii?
    Navikey SevenWays se poate instala pe Media Nav de catre oricine sau am inteles eu gresit?
    Last edited by cosmins2000; 26 September 2013, 07:00.

    Comment


    • Navikey SevenWays e unul din programele de navi din MeNavRus. Poate fi rulat de pe stick doar daca ai MediaNav-ul "rootat". Voi verifica pe harta.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Am facut update de soft de la 2.0.9 la 3.0.5. fara probleme.
        Acum mi-am descarcat pe stick actualizarea hartilor EU care are vreo 2gb.
        Cam cat dureaza actualizarea hartilor pe Media nav ?

        Comment


        • Originally posted by cosmins2000 View Post
          Am facut update de soft de la 2.0.9 la 3.0.5. fara probleme.
          Acum mi-am descarcat pe stick actualizarea hartilor EU care are vreo 2gb.
          Cam cat dureaza actualizarea hartilor pe Media nav ?
          in jur de 15 min max cam atat a durat la mine cu aproximatie nu am cronometrat

          Comment


          • Explicati-mi va rog si mie exact cum actualizati hartile.... actualizarea cea cu amprenta la 305 am facut-o. Dar cum o fac la harti ?
            Va multumesc anticipat.

            Comment


            • ...da-mi un tel sa i ispun eu daca vrei.
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Harta mea e Romania NQ(navteq) 2012Q2 si ama Centura A1 Sibiu si portiunea de autostrada Turda Campia-Turzii.
                Hartile le poti actualiza daca esti in termenul de 90 de zile, sau le poti cumpara ~119euro full europe /Qx (unde x = 4).
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • E cineva interesat de un tutorial de schimbare a skin-ului Dacia cu skin-ul de Renault Symbol?
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Originally posted by t0rquemada View Post
                    E cineva interesat de un tutorial de schimbare a skin-ului Dacia cu skin-ul de Renault Symbol?
                    Uau! Cred că toată lumea e interesată de un astfel de tutorial!
                    Eu unul mă abonez!

                    Stimă

                    Comment


                    • Originally posted by t0rquemada View Post
                      E cineva interesat de un tutorial de schimbare a skin-ului Dacia cu skin-ul de Renault Symbol?


                      Si eu ...si eu
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Cum se fac actualizările după cele 90 de zile, care sunt gratuite? A încercat cineva, dacă nu mai este gratuit cum se fac plățile? Mulțumesc!

                        Comment


                        • Plata o faci prin card bancar direct pe site-ul media nav.
                          Dupa 90 de zile nu mai potiface actualizare a hartilor gratuit. Poti actualiza versiunile de sistem in mod gratuit dar hartile sunt contracost.
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Pentru detalii PM.
                            Attached Files
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment




                            • foarte buna treaba ... am sa imi fac si eu de test ... eu unul totusi astept cu nerabdare sa vedem daca reusim sa conectam camera de mers inapoi pe usb-ul de la media nav.
                              Felicitarile noastre Bogadane
                              Last edited by M.FLORIN; 29 September 2013, 15:11.
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Originally posted by t0rquemada View Post
                                Pentru detalii PM.
                                Eu nu pot deschide pdf-ul....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google