Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M.FLORIN View Post
    Mai simplu ... fa desperechere - stergi de pe media nav unde il ai memorat - si reimperechezi. La conectare samsungu te intreaba ceva de genu permiteti media nav sa se conecteze la continutul agendei etc etc .. si acolo dai da sau ok ...
    Confirm. Asa s-a rezolvat si la mine. Samsung Galaxy Note 2.

    Comment


    • Originally posted by M.FLORIN View Post
      Mai simplu ... fa desperechere - stergi de pe media nav unde il ai memorat - si reimperechezi. La conectare samsungu te intreaba ceva de genu permiteti media nav sa se conecteze la continutul agendei etc etc .. si acolo dai da sau ok ...
      Confirm si eu, merge acum Multumesc

      Comment


      • Pentru mai mult se poate cumpara asta.
        Sunt sigur ca in scurt timp va fi disponibil si pentru Dacia
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Este prea scump. Sunt variante mult mai ieftine, dar fara android.

          Comment


          • 2200 ron pentru ce stie sa faca nu mi se pare scump.
            Practic acolo ai o tableta cu tot ce vrei pe ea.
            sigpic

            Comment


            • t0rquemada sau stoicanu, ati incercat sa schimbati fisierele din arhiva si sa puneti ultimele harti sau POI-uri ?
              nu de-alta, dar vad acolo niste fisiere STM pe care nu la inteleg si inca nu le-am deschis ca nu am ajuns pe acasa

              Comment


              • STM = poate "Secured Transfer Map".
                Nu merge cu copy paste. Le ignora pur si simplu. Ai MD5 la partitie si lista de fisiere, tot cu MD5 pe alta partitie. La restart e back to square one. Poti adauga doar custom poi. Fisierele pe care le-ai primit sunt pentru Denmark, sistem 2.0.9
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • nu merge nici daca schimbi tu MD5-ul si faci cate un nou MD5 pentru fiecare fisier pe care il schimbi?
                  Daca nu ma insel MDs-ul ala e ca o cheie de securitate. Daca as avea un medianav pe post de cobai ar fi super, dar momentan...
                  Dupa ce apare 1.2 pe sandel o sa-mi iau si eu

                  Comment


                  • NU. INCA nu a fost spart Igo Primo pe platforma MIPS.

                    Dacia MediaNav

                    Nume real
                    LG LAN5200, producator LG

                    Audio
                    4 difuzoare , audio enhancement technology Arkamys

                    Video
                    Innolux Display 800 x 480 pixel touchscreen rezistiv

                    Processor
                    667 MHz MIPS Au1320

                    RAM
                    256MB DDR2

                    Built-in Memory
                    4GB

                    Multimedia
                    FM \ AM- radio
                    Music player cu mp3 si wma
                    Streaming via Bluetooth

                    Navi
                    Versiune proprietara de Igo Primo

                    Bluetooth
                    producator necunoscut, moduri suportate hands-free, bluetooth stereo, si posibilitate de a obtine agenda cu cele mai multe telefoane mobile.

                    Microfon
                    built-in
                    posibilitate de adaugre de microfon extern
                    AUX stereo input pe panoul frontal

                    Rear View Camera
                    NU este suportata oficial, blocata software(momentan).

                    Periferice
                    USB Flash max 32 GB, unele USB DVD
                    Last edited by t0rquemada; 11 October 2013, 21:33. Reason: Automerged Doublepost
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Salutare,

                      Incepand de astazi sunt si eu loganist MCV 2013 1.5 Dci Laureat 90 CP, fara pachetul cu limitatorul de viteza (asta ca sa ma laud)

                      Ideea e ca am un Iphone 4 si meddianavul zice ca imperecherea e facuta, dar nu pot nici sa sun nici sa primesc. Suna direct pe telefon unde imi apare optiunea de medianav, dar cand apas pe buton nu se intampla nimic.In telefon e bifat sa sincronizeze contactele prin BT.

                      O varianta ar mai fi sa resetez navigatia la setarile din fabrica.(nu am mai avut timp sa incer si asta)
                      Mai e cineva cu Iphone si ii merge?

                      Comment


                      • Eu am iPhone 5, sotia 4 si merge perfect.....incearca sa-l stergi sa sa-l reimperechezi
                        Bafta!

                        Comment


                        • Iphone 4 s functioneaza perfec chiar ascult si muzica de pe el.
                          Mai incearca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Am si eu o intrebare? Pot lega la aceasta navigatie o statie cu subwoofer Blaupunkt?:-)

                            Comment


                            • O chestie interesanta ce am observat : daca primesc un sms, imi apare pe ecran , timp de 8 secunde, ca eu ma sun pe mine....

                              Comment


                              • Si mai este o chestie cand te anunta telefonul ca ai bateria descarcata iar iti apare pe ecran mesajul de atentionare.
                                Samsung ace este telefonul.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google