Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, astept PM.
    Last edited by 77sky; 11 April 2015, 22:48.

    Comment


    • Era email, nu pm.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Stie cineva ceva de asta? http://www.medianav.fr/

        Comment


        • Cel care a creat mediaskin s-a gândit că poate scoate bani de la francezi pentru radare. În Franța e nasol dacă te prinde poliția cu avertizări radar pe gps.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Stimati colegi,

            Sarbatori Fericite! :-)

            M.

            Comment


            • Manual Service

              Poate are cineva nevoie de manualul service al Medianav-ului, poate fi descarcat de aici http://www.electronicsrepair.net/17/lan5200wr1.pdf

              Comment


              • Montat camera mers inapoi pe lodgy, cu medi@skin pe medianav, functioneaza bine, multumiri lui noni007 pentru suportul acordat, recomand fara nici o retinere pentru cei care vor sa nu investeasca in menavrus, medi@skin functioneaza foarte bine, super multumit.
                Attached Files
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • Când vei putea folosi hărți fără licență în navi nativ și va rula sub fw 4.0.5 real nu simulat(se vede cu CLiPul versiunea reală și nu e cea din version.txt), până atunci menavrus nu are alternativă.

                  Trebuia mutat mesajul în partea de sus, așa piezi un 1cm din imaginea utilă.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Oricand cu cea mai mare placere oricui doreste. Si fara sa platiti rusii.
                    Naviom.

                    Comment


                    • Am verificat imaginea si in partea de josa imaginii mai am 10cm pana la bara, deci super reala, nu am nevoie in jos de mai mult.
                      Am folosit navi de pe medi@skin de 5 ori pana acuma in tara si sunt super multumit, in opinia mea pentru uzul normal e deajuns fara a mai investi nici un cent in navi, fiecare alege ce doreste, eu zic ca la 0lei medi@skin merita din plin, parerea mea personala nu se merita bani in plus pentru menavrus cand poti avea totul gratis.
                      Dar cum ziceam eu sunt multumit de medi@skin, oameni pot alege ce vor.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • @t0rquemada am incercat sa iti dau un PM, dar ai inbox-ul plin. Mai incerc putin mai tarziu.
                        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                        Comment


                        • stie cineva daca radioul din medianav are si tuner digital?
                          RTFM

                          Comment


                          • Are loc în care se poate monta, dar lipsește modulul DAB. Software e suportat.

                            Teaser: firmware-ul 5.2.7A pentru Medianav Evo (ULC2) a "transpirat" și de data asta, contaninerul .lgu e criptat, deci adio modificări - avantaj Dacia.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Au ieșit here 2014Q4.

                              Pe dacia.naviextras.com apar deja câteva hărți 2014Q4, inclusiv România și Bulgaria.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Nu ma asteptam sa apara asa repede. La mai putin de 2 luni de Q3.
                                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google