Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu am joc la portiere. Te-au imbarligat martalogii de la reprezentanta.


    Sent from mobile
    Keep walking...

    Comment


    • Oti eu cred ca cei din reprez. ti-au schimbat usa ! posibil cu tot cu balamale.
      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

      Comment


      • Ba nu, i-au schimbat masina si i-au lasat usa cu balamalele lui

        ce idei aveti cate unii ...
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Pai vino si tu cu ideea ta ! ce ti se pare atat de deplasat ? ar trebui sa nu ne mai mire absolut nimic in legatura cu reprez./Service-urile Dacia.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • ce cu atatea supozitii......chemati-o pe "coana mare" sa se propteasca in portiera cu popoul, in pozitia aia de scos presul, sau gasiti voi pe cineva cu o alta "pozitie" a la Udrea dar faceti-o la portiera.........cand sare polistirenul de sub scaun sa vezi comentarii........

            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Originally posted by 827sam View Post
              Ba nu, i-au schimbat masina si i-au lasat usa cu balamalele lui
              Keep walking...

              Comment


              • Originally posted by Oti View Post
                ... cu o alta "pozitie" a la Udrea ...
                Aici m-aş încumeta şi eu!

                Comment


                • Samurache ai 5 beri de la mine


                  Sent from mobile
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Unii mai mult isi plang masinile decat le conduc, a mea face 10 ani si merge de n-are treaba, cu minim de intretinere si atentie rezista multi ani
                    A, are ceva rugina si in 2-3 ani devine cotet la exterior, dar si-a scos banii

                    PS nu va cumparati lenovo tab a7-30, 3 minute am scris LA postul asta
                    Fir-ar a boalii sa fie )
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Asa si eu..am una de 10 ani.Am bagat vaselina prin locurile esentiala..reparat zonele unde aajuns rugina..dat cu oja si merge fetitza!![emoji1] [emoji1] [emoji1]
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        nu rade, asa s-ar explica si urmele de pe bord care inainte nu erau !

                        Comment


                        • Asa cum am zis si eu ,am vazut loganel de 10 ani care nu a vazut inafara de revizii decat talpa si mers pe diferite drumuri de tot felul,si nemenajata masinutza, si mai duce cel putin 5 ani in ritmul acesta, plus fara probleme majore cu rugina care sa afecteze utilizarea masinii nici peste ani buni
                          Masina aceea nu a vazut garaj, si ca si oras a rulat in bucuresti
                          15 ani si cam 250000 - 300000 de km eu zic ca este un lucru bun asa,si ca isi scoate banii

                          Comment


                          • Va salut baieti am si eu o problema. Prima data la masina mi-a cazut pozitia pe dreapta ( bec led CANBUS cu dubla intensitate) dupa am observat ca mi-a cazut becul de la numar dupa farul pe spate dreapta cand aprind farurile merge doar cel stanga dupa a cazut iluminatul serigrafiei dupa semnalul sonor de avertizare a deschiderii usii cand farurile sunt aprinse. am pus mana pe panoul de sigurante si observ o caldura suspecta cand pun mana pe el. Niste pareri ceva?

                            Comment


                            • Mergi la garantie cu masina, poate ai vreun scurt.

                              Comment


                              • Cel mai probabil ai un scurt undeva. Mergi la service pt o verificare
                                My Ride sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google