Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by GuGu21 View Post
    nu e jignitor, Flonick vroia sa spuna ca ai fost delicat in exprimare. Eu iti gasesc cuvinte mult mai urate ptr a-ti descrie felul de a se comporta in trafic al bucurestenilor. Eu cand trec prin bucuresti imi fac cruce de cum injura, nu mi-as putea imagina viata intr-un oras ca ala plin de asemenea oameni ... Sunt obisnuit cu trafic lejer, nimeni nu injura sau gesticuleaza, la semafor daca uit sa plec imi iau un claxon scurt dupa 3-4 secunde de culoare verde ... Nu incep claxoanele inainte sa se faca verde, nu taie nimeni calea aiurea, nu e violenta, e liniste
    Copilul de 4 ani din masina, are ce invata. Arzi creierii incercand sa explici bagami-as.....

    trimis de pe mobil
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • "Un șofer care nu înjură la volan nu e atent la trafic"
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Sa vezi ce ochi fac "lumea buna" cand plodul la gradinita repeta cu o cadenta de 30s, dute-n.....

        trimis de pe mobil
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Unora educatia nu le permite sa injure nici macar cind sint singuri, dar depinde decit de educatie, fiecare cit a primit si asimilat

          Comment


          • Probleme Tehnice Logan II

            Originally posted by bogdan_cr View Post
            Unora educatia nu le permite sa injure nici macar cind sint singuri, dar depinde decit de educatie, fiecare cit a primit si asimilat
            Bogdane ai injunghiat mortal gramatica limbii materne!


            Sent from mobile
            Keep walking...

            Comment


            • Educatia nu le permite unora sa vorbeasca altfel "decat" corect gramatical....
              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

              Comment


              • Originally posted by ten View Post
                nu merg deloc incet si nu pun frana cand urc panta pe ranca
                Panta sau rampa?

                Comment


                • a scris bolduit bogdan, deci a facut cu buna stiinta greseala

                  Comment


                  • Multe "probleme tehnice" are Logan-ul II!

                    Comment


                    • cred ca "problemele tehnice" sunt acum la soferii Daciei Logan II

                      Comment


                      • Exact!

                        Comment


                        • panta, rampa, banuiesc ca s-a inteles ce am vrut sa zic, aici vad ca e mai mult corectare de greseli gramaticale decat discutarea problemelor loganului 2, in fine, rampa trebuia sa scriu, am gresit.
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • e acelasi lucru panta cu rampa, depinde ce faci pe ea

                            Comment


                            • Serios Gugule?!
                              Ia convinge-ne cu ceva concret ca asa e si nu bati campii!


                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Depinde unde te afli; daca o urci e rampa, daca o cobori, e panta.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google