Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu e complicat, cu putina rabdare in 1 ora e gata.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • cotiera sa monteaza intr-un anume loc pe spatar sau e la apreciarea ta pe o tija de-a lungul spatarului?

      Comment


      • Loc dedicat, dar cred ca poti sa dai si alte gauri daca doresti sau ai o inaltime mai atipica.

        Comment


        • Exista un tutorial? Sau face cineva un tutorial pt "fraierii" care se uita pe aici? Sau totul tine de bani..protectia afacerii?
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Eu am facut c-am mare decupajul( dupa decupaj am dat cu jarul de la țigară pt a nu se desface/destrama), bine ca nu se vede
            Attached Files

            Comment


            • Referitor la montaj, ceva răbdare si atenție la demontare, mai mult nu pot să iti spun fiindcă nici nu stiu ce sa iti spun
              Eu am luat-o bătrânește

              Comment


              • Multumesc "batrane"! Vad eu cum fac, este f ok, m-am lamurit. M-a gandeam daca pot adapta ceva...o bucata de scandura, cornier...glumesc....
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Eu nu am decupat, am taiat un X si am deschis tapiteria in jurul axului de prindere.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Poate sa puna cineva un link din Rom pt cotiera cu prindere de spatarul scaunului? Se gaseste pe club? Nu apare nimic pe google dupa cod, numai poze si instruct.
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment


                    • https://accesorii.dacia.ro/#!/detail...c-926f8582830f

                      Comment


                      • Te duci cu codul la Dacoserv, Meridian etc si o găsești ( 425lei sau pe acolo) sau pe bursa la 360 sau olx la 300 am vazut acum.

                        Comment


                        • Salutare,

                          Am montat intr-un final cotiera, pret 425 Ron Meridian Vest, 1.5h montaj ( 130 Ron )
                          Dupa un drum la tara de aprox 300 km pot sa spun ca este foarte confortabila si merita banii.

                          Scaunul de pe Logan 2 ph1 din 2016 are gaurile respective.
                          Pe interior cotiera are inclusiv loc pentru a scoate firul de la incarcator si 2 lacasuri pt pix.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Acum am alta intrebare, inainte de a face comanda. Pe scaunul meu am decupajele pt prindere sau ma apuc de bricolat? Sandero 2 , 2014.
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Originally posted by Oti View Post
                              Acum am alta intrebare, inainte de a face comanda. Pe scaunul meu am decupajele pt prindere sau ma apuc de bricolat? Sandero 2 , 2014.
                              Si eu sunt interesat

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google