Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam dubios anunțul având în vedere că pozele nu sunt făcute de vânzător. Sunt ale celui din Oradea...de verificat bine înainte achiziție având în vedere prețul sub media pietei.

    Comment


    • Dar voi nu stiti sa cumparati cu verificare colet ? Hai frate ca am pretentii ca nu suntem copii de prostit la cumparaturi pe olx.

      Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

      Comment


      • Eu am deja deci nu mai am nevoie de încă una...dar sa nu creadă careva că dacă s-a postat aici gata trebuie luată cu 2 mâini. Sa nu vina la tine pe urmă cu tu le-ai recomandat.

        Comment


        • Dar eu sunt tata la olx sau Aliexpress? Chiar cred ca am colegi de forum maturi , cu opinii politice diferite [emoji16] ( prietenii stiu [emoji39] )
          Eu doar dau o informatie, ce face fiecare cu ea este problema lui, eu stiu ca informatia se verifica din mai multe surse/moduri.


          Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

          Comment


          • Are cont din iunie2018 și vinde cotiere în pierdere, chiar suntem copii
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Si daca trimite cu verificare colet ce pierzi tu precum cumparator ? Nu trimite o zi buna, pt mine este foarte simplu.
              Sau daca ai blat la curier vezi ce este in colet si o rezolvi, dar prieteniile/relatiile se fac in timp.

              Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

              Comment


              • Ideea e să scazi prețul nu să-l crești prin vânzare cu verificare - vezi aliexpress 15$ free shiping sau 7$ cu 10$ transport
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Cum zicea torquemada mai de mult, dacă lipsește o singură piesă din toate cele, o tii de bibelou.
                  Eu nu zis că nu ai dreptate, fiecare pe barba lui, dar sa nu te trezești că îți reproșează unul sau altul că le-ai "recomandat" un pont...țeapă.

                  Și cotiera...in ceavdevq doua poza am vrut sa arăt cum este decupată husa, nu știu cât se înțelege





                  Last edited by sadicu; 11 June 2018, 21:29. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • .....

                    Asa i- am recomandat si eu , sa verifice inainte de a recomanda ceva . Pentru ca din dorinta mare de a face bine, cateodata face rau.
                    Dar s-a suparat.

                    Comment


                    • Eu sunt din statul paralel [emoji16] pt ceilalti nu am ce sa le explic fiindca tot nu inteleg.

                      Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Doar tipul asta de cotiera (cu prindere in scaun) exista la modelele astea incepand din 2017?
                        Cotiere cu prindere pe tunel sau in oricare alt mod nu sunt?

                        Comment


                        • Gabrieln1960, oficial doar astea cu prindere in scaun si sunt 2 tipuri (subtire ca la tren si asta mai lata cu spatiu de depozitare).

                          Neoficial mai poti monta de la Armster pe tunelul median dar prinderea se hace cu suruburi in plasticul tunelului si pierzi locul de pahar din spate.
                          Attached Files

                          Comment


                          • @sadicu
                            Unde ai montat cotiera (daca ai montat in Buc.)? Am si eu una luata de 1 an. Am zis c-o pun cand pun incalzirea in scaune (si astea luate de aproape 1 an) si carenajele la rotile spate. Vreau sa ajung odata sa le montez.
                            "ana pauker si cu dej au bagat spaima-n burgheji".

                            Comment


                            • La Meridian Sud

                              Comment


                              • Am vazut in selgros cotiera asemanatoare cu originala la 45 lei:rabatabila,loc de depozitare,spatiu pt bricheta si pahar.azi fug sa iau una pt dokerul de la munca si daca se aseaza bine,iau una si pt loganul meu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google