Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merci.
    Ar trebuii cel de diesel sa aiba un diametru mai mare.
    sigpic

    Comment


    • Stie cineva cum se pot regla diuzele de spalare parbriz ? Imi bat prea sus...

      Comment


      • Cind stai pe loc da, bat prea sus... La viteza pe autostrada ai sa vezi ca bat poate prea jos ...

        Comment


        • Nu se regleaza.
          sigpic

          Comment


          • Sandero decembrie 2013 Laureate discurile de frana sunt pline

            Comment


            • La motorizarea 1.2 da, sunt pline. La al meu Sandero Laureate 1.5 90cp sunt ventilate. Circula zvonuri cum ca la editia asta aniversara tamburii de pe spate ar fi ventilati... ??

              Comment


              • Uite dovada.
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • cine ma poate ajuta cu activare functiei de HSA (hill start assist) pe un Stepway 2? I-am dat un PM lui Fane, dar nu mi-a raspuns, se pare ca nu mai e activ pe aici.
                  My ride

                  Comment


                  • Originally posted by yo9ict View Post
                    La motorizarea 1.2 da, sunt pline. La al meu Sandero Laureate 1.5 90cp sunt ventilate. Circula zvonuri cum ca la editia asta aniversara tamburii de pe spate ar fi ventilati... ??
                    Eu am Sandero Laureate 1.2 16V si sunt ventilate, eu l-am ridicat in noiembrie 2013.

                    Comment


                    • Originally posted by stoicanu View Post
                      Uite dovada.
                      nu mai bine puneau discuri?is mai scumpe cred decat un disc ventilat.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Parerea mea este ca discuri pe spate la Logan sunt un moft.
                        Franarea este buna si cu tamburi unde mai pui ca schimbi sabotii la peste 100.000 km si tamburii cand iti aduci aminte.
                        Pe alte masini ma puternice sau mai grele sunt bine venite discurile.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu sunt imperios necesare la lighean dar daca tot voiau sa faca pe plac prostimii ,puteau sa puna discuri si gata.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Da, si eu ma numar intre prostimea aia...
                            Adica ce Megan bicorp coada-de-rata merita si Loganul nu ?
                            De-alea de Megan sa fi pus ca tot le au in productie, nu o iau de la zero.

                            Comment


                            • Franare pe tambur este mult mai ieftina la intretinere fara de cea pe disc si ma refer la spate.

                              Originally posted by bogdan_cr View Post
                              Da, si eu ma numar intre prostimea aia...
                              Adica ce Megan bicorp coada-de-rata merita si Loganul nu ?
                              De-alea de Megan sa fi pus ca tot le au in productie, nu o iau de la zero.
                              Ai mers cu masini care aveai frana disc spate si frana tambur spate si ai simtit diferente?
                              Sincer merg zi de zi si nu observ diferenta.
                              Am franat cu Loganul si de la 130 km/h cu pedala la fund si masina a tinut traciectoria fara probleme .
                              Last edited by stoicanu; 23 June 2014, 10:58. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bogdan_cr View Post
                                Da, si eu ma numar intre prostimea aia...
                                Adica ce Megan bicorp coada-de-rata merita si Loganul nu ?
                                De-alea de Megan sa fi pus ca tot le au in productie, nu o iau de la zero.
                                Ca e mai scump si mai greu?
                                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google