Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se poate face ușor update la player, ca sa beneficiem de noile funcții ale player-ului?

    Comment


    • ACTUALIZACIÓN 13/11/2018 (actualización Link MEGA):Disculpen la ausencia y falta de respuestas:Les dejo el enlace de descarga la versión 199Dropbox: https://...

      Ce am gasit

      Comment




      • Send from my SAMSUNG SM-G900F using Tapatalk

        Comment


        • La mine merge clipul.

          Comment


          • Nici la mine
            Prowd of my new wheels!

            Comment


            • Interesant ce a posta cosming. Oare se poate actualiza softul si la noi ca la acel radio-cd de pe Duster?

              Comment


              • Cele 4 rânduri din postul #1140 le-a citit cineva?
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • 3 randuri sunt scrise cu alb si daca nu ziceai acum, nu le vedeam (am selectat cu mouse-ul). Pe mine ma interesa update-ul, avand in vedere ca butonul Meniu apasat 5 secunde nu functioneaza

                  Comment


                  • Am corectat eu; o idee cel putin neinspirata sa scrii cu alb pe un fond deschis la culoare.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • @IancuMIC: NU trebuia, cine e interesat observa punctul.

                      Repet vă jucați pe propria răspundere.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Cu placere.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Am observat ca daca tin piciorul pe frana(cateva secunde) intr-o rampa cu inclinatie mai mare, masina nu o mai ia la vale cand eliberez frana. Din ce am citit pe aici pare sa fie HSA, dar eu nu l-am activat. Mentionez ca schema nu imi iese de fiecare data.

                          Comment


                          • Pt ca HSA sa fie activ, trebuie apasata frana la maxim. Nu functioneaza la toate rampele si/sau pantele, doar la cele care sunt mai inclinate.

                            Comment


                            • Pentru ca HSA să fie activ trebuie rampă de minim 3 grade și mașină oprită (v = 0 km/h), nu contează cât de tare apeși pe frână.

                              Funcționează cu față la deal (HSA) cât și cu spatele la deal (HBA)

                              HSA = hill start assist
                              HBA = hill back assist
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • si mai trebuie sa fie bagata in viteza(1/2/3/4/5) respectiv marsarier daca panta se urca cu spatele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google