Lucruri Pe Care Nu Le-ati Descoperit Inca La Noul Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • R-link e pe linux, altă mâncare.
    Pentru că e Renault și ai pus Medianav toate actualizările sunt mai scumpe cu 20euro.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Si totuși, niște lucruri care s-au mai descoperit la noul Logan?

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        R-link e pe linux, altă mâncare.
        De-asta R-link e considerat cel mai bun din generatia lui de navigatoare auto, e ca diferenta dintre Linux si Windoz

        Comment


        • Confunzi hardware cu software. R-link rulează un pseudo linux*, iar navigarea o face tomtom. Între Tomtom și Garmin aleg Garmin oricând*.

          *cine e interesat să caute pe forumurile specializate.

          Și de aici încolo sper că nu mai văd offtopic.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Originally posted by Ampt View Post
            Nu are nicio treabă generaţia trecută cu cea actuală, generaţie care aduce cu ea cu totul alte influenţe în design, altă identitate de marcă, alt designer în persoana lui Laurens Van Den Acker.
            În concluzie, diferenţele de design sunt majore între cele două generaţii la care faci tu referire şi sincer, nu prea le poţi compara între ele.
            Mi se părea că seamănă Clio 4 cu Megane 3, dar na, dacă n-o fi aşa, scuze. Pun ochelari.

            Comment


            • Seamănă (Clio 4) după ce a apărut facelift-ul la Megane 3.
              Vezi şi Fluence facelift, faţă de varianta de dinainte.

              Scuze pentru offtopic!

              Comment


              • Acum ceva timp am pus niște tabele cu reviziile la x52, de curând am găsit și tabelele modificate.(cele cu dungi galbene)





                Attached Files
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Ok, ca o concluzie sa fiu 100% on topic ( ca iar primesc reprosuri...asa voalat ... ), ce am descoperit nou la asta seria de x52, este ca e foarte buna daca vrei masina noua dar sa o iei neechipata, varianta cheala ...
                  Daca ai ceva pretentii de la viata si vrei ceva echipamente suplimentare, atunci trebuie sa fi foarte atent si la alte oferte, ceilalti ofera mai mult pentru aceeasi bani sau cu aproximatie rezonabila de +/- 1000 euro vei fi mult mai satisfacut la altii.

                  X52 masina buna, pret mic la varianta neechipata, astia-s banii, asta-i masina, fara pretentii...

                  Comment


                  • eu zic altceva, la 8900 de euro, prin rabla si cu o reducere dacia ,adica 7200 de euro de plata , varianta laureat la logan berlina, pe benzina, nu gasesti pe piata ceva care sa iti ofere dotarile si spatiul pe care il ofera loganul
                    sa fim seriosi

                    Comment


                    • Ce varianta costa 8900 euro ? Rabla nu mai e de actualitate, pe 2014 s-a terminat si pe 2015 adio, nu va mai fi ...
                      Si chiar si asa, ce optiuni ai la 8900 ( ? care o fi aia ? ) euro ? Radio, 3 tetiere ( ha-ha ! ) si un benzinar lesinat...
                      Ajungi la ce am scris mai sus, varianta cheala e PERFECTA !


                      PS Spatiu ? In autocar e mai mult spatiu ...

                      Comment


                      • Daca tu nu vezi dotarile suplimentare ce vina avem noi?
                        Si iar esti off


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu nu sunt de parere cu tine eu am dat 7000 cu rabla pe Sandero laureat ce puteam sa iau cu banii astia cu dotarile aferente.

                          Comment


                          • Nimic sau inca nu s-a descoprit.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by cosmos View Post
                              ... cu dotarile aferente.
                              Da, dotari, ABS-ESP-ASR-airbaguri frontale laterale, centuri de siguranta, tetiere, ISOFIX, dotari obligatorii pentru orice masina vinduta in zilele noastre ( daca nu erau obligatorii nu existau pe masina ), astea toate pentru 4 stele euroNCAP, nu stiu cum au reusit, Reno scoate toate modelele cu 5 stele...Altceva ce mai e ? Medianav cred ca nu e, nu te incadrai la 7000+rabla, computer de bord, in loc de computer de bord puteai sa iei motorul minune tricilindru, asa ai luat lesinatura aia veche ...
                              Last edited by bogdan_cr; 13 December 2014, 17:23.

                              Comment


                              • Nu exista motor minune fara CB.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google