Coduri Piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Multumesc!

    Comment


    • #32
      Jantele și capacele de Bcross52 (Stepway) și L52 SL10 au codurile aici
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • #33
        Protecții discuri față
        st
        protector disc fat 400154134R
        11,80e+tva

        dr
        protector disc fat 411505775R
        11,80e+tva
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • #34
          s-au mai scumpit putin.... erau 9.90e+tva.....(postul 618) s-a comandat cineva aceste protectii pentru discuri? daca da.... se monteaza usor?

          Comment


          • #35
            @torqueman banuiesc ca sunt cele puse de mine.
            Pune codul si de la deflectoarele de sub masina.
            Am sa incarc eu pozele
            Daca da se monteaza foarte usor


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • #36
              @stoicanu Protecțiile sunt niște table ce se prind cu 3 șuruburi pe fuzete, în spatele discurilor de frână față. Pentru de deflectoare voi face un post detaliat cât de curând.

              Și da s-au scumpit, dar s-a schimbat și versiunea de dialogis(09/2014)
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • #37
                Salut. Am si eu o rugaminte mare la voi. Imi puteti da si mie codul de la senzorul de presiune pneuri. Cand mi-am pus anvelopele de iarna pe jantele de table cu care a venit masina un "Dorel" mi-a facut un sensor la o roata praf.... Va multumesc anticipat.

                Comment


                • #38
                  Valvele cu senzori TPMS/SSPP sunt din 2 bucăți partea radio și ventilul.

                  Codul e 407001628R
                  Se pot achizitiona de aici primul de pe pagină.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • #39
                    Ieftin ca braga (39 euro), dorel e bun de plata.

                    Comment


                    • #40
                      Partea proasta e ca nu sunt pe stoc cel putin asa mi-a spus patronul de la magazinul de anvelope de unde am luat gumele de iarna.
                      De o luna imi clipoceste becul in bord de la sistemul TPMS/SSPP ... si este mai mult decat enervant.

                      Comment


                      • #41
                        Codul pentru discurile de frana (ventilate) il are cineva?
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Discuri ventilate 258mm, grosime 22mm

                          disc frana fata 402063149R 114e+tva
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by raymondo View Post
                            Partea proasta e ca nu sunt pe stoc cel putin asa mi-a spus patronul de la magazinul de anvelope de unde am luat gumele de iarna.
                            De o luna imi clipoceste becul in bord de la sistemul TPMS/SSPP ... si este mai mult decat enervant.
                            Nashpa situatie. Trebuia sa-l pui pe dorel sa-l cumpere.

                            Comment


                            • #44
                              Pai dorel o sa il cumpere din salariul lui, totul e sa apara pe stoc undeva.

                              Comment


                              • #45
                                Bun, si noi ce facem ?! Eu trebuie sa-mi pun anvelope de iarna, se pot muta valvele de pe rotile cu care vine masina pe jantele noi ?! Nici reprezentantele nu vand valve d-astea ?!
                                Am dai si eu un mail la dealer'ul local, astept raspuns ... Pana acum, nimic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google