Coduri Piese Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Acum cred ca se va vinde si oglinda cu semnal datorita celui de 10 ani care are asa ceva in dotare
    sigpic

    Comment


    • #62
      Versiune de adaptare 46.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • #63
        Salut,

        ma poate ajuta cineva cu un cod si pret pentru radio+cd rom cu care vine loganul II in dotare .
        Mi-am comandat medianav-ul si vreau sa-l marit pe cel din dotare si nu stiu cat sa cer pe el(desi nu stiu daca se gaseste careva sa aibe nevoie de el). Multumesc.

        Comment


        • #64
          Poate sunt si care nu au luat sistem audio
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by pippen View Post
            Salut,

            ma poate ajuta cineva cu un cod si pret pentru radio+cd rom cu care vine loganul II in dotare .
            Mi-am comandat medianav-ul si vreau sa-l marit pe cel din dotare si nu stiu cat sa cer pe el(desi nu stiu daca se gaseste careva sa aibe nevoie de el). Multumesc.

            281155248R in jur de 1300 ron la reprezentanta......vezi pe diverse site-uri de vanzari intre 250-----450 ron
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • #66
              Originally posted by bobbyred View Post
              281155248R in jur de 1300 ron la reprezentanta......vezi pe diverse site-uri de vanzari intre 250-----450 ron
              Multumesc. M-am uitat pe siteu-ri, dar eram curios cat era pretul la reprezentanta.

              Comment


              • #67
                Celebrele agrafe 7703077117 utilizate la
                insonorizare pedalier x5? mochetă interior x6?, polită lunetă x4, mochete laterale portbagaj x4 , tubulatură aer pasageri spate x2
                Attached Files
                Last edited by t0rquemada; 28 November 2014, 22:47.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • #68
                  Completarea postului #60
                  Attached Files
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • #69
                    0,9 TCe curea accesorii - cu Aer Condiționat

                    117206453 colectie accesorii 115,64e+tva
                    curea, 2 role, 2 capace, 1 întinzător cu rolă

                    poza 2 17=pompă de apă
                    Attached Files
                    Last edited by t0rquemada; 29 November 2014, 01:21.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • #70
                      0,9 TCe curea accesorii - fără Aer Condiționat

                      117207646R colectie accesori 106,07e+tva
                      curea, 2 role, 2 capace, 1 întinzător cu rolă, rolă cu suport

                      poza 2 20 = pompă de apă
                      Attached Files
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • #71
                        Pentru fețele de uși

                        8200909084 agrafa 1,16e+tva
                        Attached Files
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • #72
                          Bușon cu sită umplere lichid de parbriz
                          289130004R aprox 5euro
                          Attached Files
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • #73
                            Pai daca e asa dau capac cu strecuratoarea pe TPS ala
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by LUCIANAC79 View Post
                              Am vazut mai demult un topic, nu mai stiu pe care forum unde se adunau coduri de piese pentru primul Logan.
                              pentru inceput am codul pt placute frana pt motorul de 1.2 1.6v.
                              cod oe 410609646r
                              Dupa marcaje par sa fie produse de ATE.

                              Daca mai aveti alte coduri de piese, cred ca ar ok daca s-ar aduna intr-un singur topic.


                              din cate stiu eu aceste placute sun ecologice si se duc mai repede, stie cineva un cod de placute sau producator care potriveste pe logan 2 si sa nu fie ecologice

                              Comment


                              • #75
                                Cred ca e greu ( imposibil ) sa mai gasesti ceva ne-ecologic in ziua de azi, vezi EURO6 etc.

                                Poate fun producator din fosta URSS sa mai fabrice ceva neecologic astazi ( placute cu azbest in ele cum erau odata cind eram eu mic, acu 100 ani ! ... )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google