Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ... sigur erai pe dacia.ro? ... ca la mine apare altceva ...
    Attached Files
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • E clar ca sint diferente cum apare la mine si cum e la tine...Uite o poza de pe dacia cum apare la mine

      Pot sa salvez configuratia si in pdf dar oricum n-o sa apara IC RF ...

      Chiar asa, fa o configuratie Ambinace/Laureate Logan/Sandero, salveaz-o pdf si uita-te pe ea, nu vei gasi nimic despre inchidere centralizata.
      Cred ca au renuntat de tot la inchderea centralizata, nici RF nici de nici un fel
      Attached Files
      Last edited by bogdan_cr; 15 March 2015, 19:16.

      Comment


      • E configuratorul 3D care are lipsuri.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Ce are configuratorul 3D cu dotarile masinii ?
          Asta ar fi un raspuns sa-l citeasca si DaciaRenoPitesti

          Si la duster MCV lodgy dokker nu-i acelasi configurator 3D ?

          Comment


          • Are, dacă vei căuta sunt destule neconcordanțe. Momentan tot fișa tehnică e baza.

            Logan Acces are butuc pe ambele portiere față dar configuratorul arată portieră fără butuc pe dreapta, portieră specifică echipării Ambiance
            Last edited by t0rquemada; 15 March 2015, 19:23.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Decibeli

              Postez si eu nivelul de zgomot la masina mea( 1.2 16V, SL10 ) daca puteti si voi sa impartasiti valorile voastre ar fi fain sa vedem ce obtinem
              La interior, telefonul in fata volanului:
              - la relanti, in garaj, liniste totala afara: 56 db
              - 50km/h, asfalt ud, tr a 4 a: 66 db
              La exterior, telefonul la 20 cm de capota motorului, fix d-asupra de logo'ul Dacia:
              - la relanti, in garaj, liniste totala: 66 db
              E interesant ca se aude ca la 50km/h
              O sa repet si cand e uscat, dar nu ma astept la o diferenta mai mare de 1db...

              Comment


              • Originally posted by t0rquemada View Post
                E configuratorul 3D care are lipsuri.
                Eu nu ma mai uit de mult pe configurator. Citesc in fisa tehnica si cam ata ...
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Încă o "scăpare"
                  Attached Files
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Site-ul dacia are niste bug-uri foarte mari mai ales la partea de cross browsing. Pe chrome nu apar meniuri si alte info. Doar pe firefox site-ul e cat de cat complet.

                    Comment


                    • Am o intrebare. Se poate remedia zgarietura doar prin polisare. Azi dimineata am fost la targul comunal de la tara. La plecare, un bou mi-a atins aripa stanga spate cu bara fata cand a iesit din parcare. Am strigat dupa el, i-am zis sa coboare si sa vina sa vada ce a facut. M-a ignorat total. I-am luat numarul de inmatriculare si am fost la postul local de politie. A verificat numarul si mi-a zis ca este fostul primar din localitatea Furculesti, consatean cu polotistul. Acesta nu a vrut sa-mi dea dovada de reparatie ca nu este grav. Am dat o declaratie la politie si mi-a zis sa scriu ca nu cer conpensatii financiare. Ideea este ca nu a dat numar de inrwgistrare si probabil o va arunca la cosul ds gunoi. Cat noroc au unii sa scape.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Sper ca nu ai scris ca nu vrei sa fii despagubit...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Urata treaba , cred ca in occident nu este asa jungla
                          Mai bine o faci pe casco

                          Comment


                          • daca nu vrei sa o vopsesti, ia retus de la reprezentanta, si o faci cu pensula mica... ca oricum in zona aia vor mai sari pietre...
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Am o carioca cu vopsea, o sa dau cu benzina inainte sa curat tot si apoi sa vad cum iese. Totusi, ar fi fost bune niste bandouri la pe mijlocul usii ca la logan 1, ca azi dimineata mi-a mai dat unu/una o usa in portiera in partea pasagerului fata.
                              La Trieste am vazut cele mai multe masini busite pe mp2. Deci, se poate si mai rau.

                              Comment


                              • Originally posted by aris86 View Post
                                Am o intrebare. Se poate remedia zgarietura doar prin polisare. Azi dimineata am fost la targul comunal de la tara. La plecare, un bou mi-a atins aripa stanga spate cu bara fata cand a iesit din parcare. Am strigat dupa el, i-am zis sa coboare si sa vina sa vada ce a facut. M-a ignorat total. I-am luat numarul de inmatriculare si am fost la postul local de politie. A verificat numarul si mi-a zis ca este fostul primar din localitatea Furculesti, consatean cu polotistul. Acesta nu a vrut sa-mi dea dovada de reparatie ca nu este grav. Am dat o declaratie la politie si mi-a zis sa scriu ca nu cer conpensatii financiare. Ideea este ca nu a dat numar de inrwgistrare si probabil o va arunca la cosul ds gunoi. Cat noroc au unii sa scape.
                                Ai fi putut sa suni la 112, sa spui exact ce ati spune "Cap de creta" care sigur este prieten cu cu Ex.Primarul.
                                Eventual venea cineva acolo.....si numai avea cum sa scoata camasa nene!Fiind vorba, si de fuga de la locul accidentului .......
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google