Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am sunat de 2x la 112. Mi-a zis sa ma prezint la postul de politie de pe raza caruia s-a produs incidentul. A doua oara mi-a inchis telefonul in nas, nu inainte sa-mi zica ca pot anunta accidentul in 24 de ore.

    Comment


    • Nu ai spus ca, acolo nu ai cu cine sa discutiiiii(prietenie cu :inculpatu" si incerca musamalizarea)................
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • Asa ar fi trebuit sa mai sun si a treia oara. In fine, pana la urma este un fier si nu trebuie sa ma mai enervez atat de mult. Ma gândeam, totusi sa merg pe la casco, sa dau vreo declaratie si poate il cauta aia sa ceara despagubiri.

        Comment


        • da clar
          si daca nu au trecut 24 ore fugi la politie
          ps: suna la antena unu
          Last edited by mumus; 23 March 2015, 00:48.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • de pe acest forum am învăţat!!
            Deci: mii de mulţumiri!
            Curaj, nu te lăsa călcat....! pe ei! Sincer! trebuie să lupţi! poate se ia la polish! dar de ce să plăteşti tu!?!
            Stimă

            Comment


            • O sa merg maine dimineata la un post de politie din Bucuresti si o sa reclam si pe cel din Piatra, sa vedem ce o sa iasa.

              Comment


              • Dar, nu uita! Stimate, domn! AGRESIV! Mai ales cu datele menţionate de dumneavoastră!
                Aşteptăm noutăţi!
                Stimă

                PS AGRESIV! În limita bunului-simţ!

                90% se pierd prin intrebari de curtoazie! ... de descoperire! Timp în care dealer-ul îşi dă seama cine eşti şi... eşti pierdut! Stimă
                Last edited by danpetrovan; 23 March 2015, 00:53. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Originally posted by aris86 View Post
                  Am o intrebare. Se poate remedia zgarietura doar prin polisare. ...
                  Se poate remedia prin polishare in proportie de 80 - 90 %. Poza nu este foarte relevanta insa din cate imi dau seama nu pare sa fie foarte adanca.




                  By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Se simte un pic un pic la mana, ca ar fi zgariata. O sa mai fac azi o poza, mai evidenta.

                    Cei de la politie din Bucuresti, mi-au zis ca nu se baga peste ceilalti, ei se ocupa doar de accidentele care au loc pe raza sectoarelor care se ocupa ei.
                    Last edited by aris86; 23 March 2015, 10:53. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Pozele aripa spate stanga.
                      Exista o ciupitura de vopsea si zgariata superficial pana la abraziv.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Romania..... tara mea de dor,tara mea de vis…
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • Dute inapoi la postul de are apartii, si cere daune, spui si tu ca ai incercat si nu iese la polisat, si ca vrei sa iti repari masina pe asigurarea celuilalt.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Intamplarea s-a petrecut in Alexandria, iar colegul aris86 este in Bucuresti

                            Comment


                            • Da, asa mi-a recomandat si politistul din Bucuresti, o sa merg la el prin week-end.
                              Intamplarea s-a petrecut la Piatra, la 30 de km sud de Alexandria.

                              Comment


                              • Astia de la militia taraneasca...sunt elita! Nu-i intrece nimeni intr'ale prostiei!
                                Niste gainari analfabeti!


                                Sent from mobile
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google