Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana la urma e vorba doar de soft, deoarece componenta hardware exista.

    Comment


    • ImageUploadedByTapatalk1432219799.362828.jpg
      Ce dreaq inseamna??
      Logan 2 2015 (mai)


      Sent from mobile
      Keep walking...

      Comment


      • Set tyre pressure.

        Comment


        • si cum se face ingineria asta?
          Keep walking...

          Comment


          • Tii apasat pe butonul de CB si intri in mod de editare. Pentru mai multe detalii trebuie sa te uiti in manual, ca nici eu nu stiu sa-ti spun!

            Comment


            • @jonnie007: Citește Manualul,

              În meniul de SET TP, după ce ai făcut corect presiunea, 2.2, 2.0, apeși lung butonul de derulare CB, apoi SET TP clipește și apoi dispare -Gata.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Originally posted by jonnie007 View Post
                [ATTACH]501834[/ATTACH]
                Ce dreaq inseamna??
                Logan 2 2015 (mai)
                Se pare ca mai ai ceva in plus - o bataie de cap, pe langa stergatoare si usi care suna mai bine la inchidere

                Comment


                • Nu este o bataie de cap daca citesti specificatiile producatorului (aka manualu' de utilizare).
                  Bataia de cap vine atunci cand vrei sa schimbi jantele ...
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Eu la schimbatul jantelor m-am referit. Acum, nu stiu cum procedeaza johny cand schimba anvelopele

                    Comment


                    • poate scoate senzorii de pe jante si le ascunde prin masina......inainte de a seta presiunea......oare merge? spun si eu asa....sa ma aflu in treaba........

                      Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                        Eu la schimbatul jantelor m-am referit. Acum, nu stiu cum procedeaza johny cand schimba anvelopele
                        se dezactiveaza cand schimbi jantele
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • n-am alte jante,,,si nici nu intentionez sa-mi cumpar...deci nu-i problema!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • In calitate de incepator in ale mecanicii auto, adresez doua intrebari.
                            Am gasit furtunul de admisie aer motor sarit, a influentat cumva functionarea motororului, este necesar schimbarea de urgenta a filtrului de aer? Banuiesc ca a sarit cand am fost la munte, in week-end-ul trecut, datorita vibratiilor sau saptamana aceasta (ieri, miercuri prin oras). Inainte sa plec la munte am controlat masina si parea in regula.
                            Cea de a doua intrebare se refera la pata de ulei? Care ar putea fi cauza. Multumesc anticipat!
                            Attached Files

                            Comment


                            • Poza 3 din profil
                              Attached Files

                              Comment


                              • nu sunt probleme cu admisia de aer, este inainte de filtru, deci motorul ok, aerul poate sa intre pe oriunde....il pui la loc, parerea mea.......ar fi fost probleme daca intrai intr-o balta de apa, exista riscul sa aspire apa?, aici am observat eu o problema.......vara trecuta cand am intrat cu masina in apa, bara a ridicat apa peste capota, asa cum face o aripa de avion cu aerul.......exista riscul sa o aspire?

                                Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google