Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E posibil sa fi fost un Renault Sandero.
    Poate cinela l-a cumparat de afara.
    sigpic

    Comment


    • Avea sigla dacia pe el. Bara fata de dacia sandero, nu avea bara de reno. Doar farurile erau de symbol.

      Comment


      • Deci avea 2 becuri pe far.
        Da este interesant si as fi avut intentia sa schimb farurile dar am zis sa mai astept sa le termin pe astea si dupa
        sigpic

        Comment


        • Da, semnalizarea era inspre calandru, apoi in mijloc jos era faza lunga, mijloc sus DRL si in lateral era faza scurta.

          Comment


          • Eu am zis mai pe la inceputuri ca se potrivesc farurile...dar am fost contrazis.
            On topic acum o intrebare:
            Cum schimb bec la climatizare( s-a ars partea din dreapta)

            Comment


            • Farurile se potrivesc dar mai trebuie si capota

              Comment


              • Originally posted by vladovici View Post
                ...
                On topic acum o intrebare:
                Cum schimb bec la climatizare( s-a ars partea din dreapta)
                Te duci la reprezentanta ... ca poate e altceva acolo si e de garantie. E cam ciudat sa se arda acel bec atat de repede.

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                Farurile nu se potrivesc ... au alte prinderi iar forma interioara este alta.
                Am sa revin deseara cu poze din dyalogis ... ca sa nu mai apara atatea discutii.
                Plus ca instalatia electrica este alta pentru renault logan.

                Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                Last edited by M.FLORIN; 7 March 2014, 14:48. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • In postul 361 din acest topic am pus niste poze edificatoare.

                  In alta ordine de idei, va rog sa intrati pe site-ul dacia, la noul logan si priviti cu atentie partile incercuite cu rosu. Cel de sus pare ca are DRL dreptunghiular?!
                  Attached Files
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Ce valoare are siguranta geamurilor electrice pe fata? Ms!

                    Comment


                    • A observat cineva ...ca la cei care au varianta cheala de logan 2 .. bara spate incepe sa se decojeasca de vopseaua originala ... ma refer in special la roti .... oare se rezolva pe garantie sau garantia nu include si plasticaraiele astea ....

                      Comment


                      • Pai varianta cheala parca nu are bara vopsita?
                        sigpic

                        Comment


                        • da vopista in culoarea neagra .... nu culoarea masinii blue navy ...si se exfoliaza ... am observat dupa ce am spalat-o ca la ambele roti din spate s-a dus un strat de vopsea negru si a mai ramas cel de desubt sau cum or fi date din fabrica

                          Comment


                          • Ciudat
                            Eu nu am vazut bari vopsite negru
                            Si sub vopseaua neagra ce culoare este?
                            sigpic

                            Comment


                            • un negru ...dar mai deschis ....deci alta nuanta si se vede asa ca si cum ai avea folie si se decojeste ...asta cand e spalata ... ca daca e plina se praf nu se mai vede!

                              Comment


                              • la mine e plastic nevopsit...deci nu are ce sa se exfolieze! nu cred ca exista acces cu vopsea pe bara fata si/sau spate!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google