Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut,doresc sa va intreb daca a-ti gasit careva o solutie pentru a pune un capacel la rotile din fata unde vine piulita de la planetara . Ma dispera faptul ca rugineste foarte tare.Imi amintesc la Dacia 1300 aveau un capacel de aluminiu plin cu vaselina .Exista o asemenea solutie si pentru Logan ?

    Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

    Comment


    • 7700302762
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Ok ,multumesc frumos

        Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

        Comment


        • Capacul ăla se potrivește și la logan 2?

          Comment


          • Eu zic ca da, janta are aceeasi gaura. Am sa pun si eu, am vazut ca sunt pe la 2-5 lei.

            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Unde ai gasit asa ieftin? Eu nu am gasit decat cu 11 lei

              Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

              Comment


              • Nu am cump inca......am tastat codul in goagle si am vazut preturile.

                Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • La 5 ron. Succes!

                  Comment


                  • ok, deci aceste capacele se potrivesc pe logan 2, sandero2, si stepway 2? si se pot monta pt protectie? inseamna ca sunt o imbunatatire ieftina, si sa inteleg ca este bine sa punem ceva vaselina pe interiorul ei ?
                    daca este asa maine ma duc si cumpar
                    Last edited by panselin4; 23 November 2015, 23:06.

                    Comment


                    • Vaselina mai putina deoarece la vara se poate sa curga pe toata roata

                      Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Acum am vazut ca ar zice ca sunt pt jante de tabla de 14 si nu de 15 cum are loganul, deci nu stiu daca merge

                        Comment


                        • Daca nu ai capace de roata, pune unul din ala (intra sub orice janta de logan, sunt pentru 4x100). Mere si fara vaselina,ca nu rugienste nimic daca nu intra sarea acolo.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Este cineva din zona Hunedoareai care sa activeze HSA-ul si eventual computerul de bord,ma puteti ajuta si pe mine cu ceva indrumari ???
                            Multumesc anticipat.

                            Comment


                            • Gaura centrală e aceeași la R14 și R15, deci merg. Nu pun poze, dar le am de 1 săptămînă pe mașină pe table, zici că-s din fabrică.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Salut, am comandat ieri două căpăcele la un magazin și le-am primit astăzi cu 5 lei bucata mai bine decât să le comând de pe net ca mă costa transportul 15-20 lei. Se potrivesc de minune doar ca trebuie să desfaceți șuruburile de la roți sau să mergeți intr-o vulcanizare dacă nu doriți să le montați chiar voi. Am pus câteva fotografiiuploadfromtaptalk1448358272702.jpguploadfromtaptalk1448358289159.jpguploadfromtaptalk1448358300167.jpguploadfromtaptalk1448358322574.jpguploadfromtaptalk1448358339431.jpguploadfromtaptalk1448358354220.jpguploadfromtaptalk1448358366802.jpguploadfromtaptalk1448358380674.jpguploadfromtaptalk1448358391684.jpguploadfromtaptalk1448358402938.jpg

                                Trimis de pe al meu LG-D620 folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google