Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cauta un atelier PDR ( Paintless Dent Repair ). Daca ei nu pot, nimeni nu o sa poata fara sa sara vopseaua

    Comment


    • Da, se poate scoate indoitura la un atelier PDR. Sunt ateliere care lucreaza si cu firmele de asigurari daca doresti sa o faci pe casco.

      Comment


      • Multumesc frumos, o sa incerc sa apelez la un PDR, am vazut ca au preturi accesibile. La service mi-au cerut 800 ron.

        Comment


        • Am si eu ceva similar (un pic mai mic) pe aripa dreapta spate. Si mie la service mi-au cerut cam 900 ron.

          Comment


          • La PDR, la o o suprafata indoita de maxim 10%, ca atat estimez, cere undeva la 240 ron.

            Comment


            • Cam pe acolo mi-au luat si mie la capota. Mi s-a facut o gaura pe mijloc, in fata, deoarece fortam capota sa se inchida cu podul palmei. A iesit impecabil dupa.

              Comment


              • da cu ce a dat acolo de a nu sarit vopseaua ......

                Comment


                • Cu piciorul probabil...

                  Comment


                  • Al dreq picior ...daca aveai alarma Aris era ceva

                    Comment


                    • daca avea alarma ce? ) Il oprea sa-i dea cu picioru'? Suna alarma, atata tot, de lovit probabil tot o lovea...
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • Are alarma

                        Comment


                        • poi nu a auzis si vazut nimic ?

                          Comment


                          • Exact, cum zice ten! Alarma nu impiedica un idiot sa-ti dea un picior in masina!
                            Parerea mea e ca a fost asa ceva pentru ca daca e un loc mai ciudat sa fie lovit fara intentie iar o masina lasa si alte urme!

                            Comment


                            • A sunat alarma aseara, dar nu am putut sa ajung la geam. Saptamana viitoare o sa merg la PDR. Asta e tara in care traim. E o scoala in zona si am o banuiala ca ar fi dat niste elevi ca le place cum suna alarma la masini. Anul trecut i-am vazut când dadeau cu palma in capota. Sper sa ma insel si sa se fi imbrancit si posibil sa se fi dezechilibrat si a apasat cu podul palmei.

                              Comment


                              • Nu sare vopseaua, am postat niste poze cu o bara de logan ingropata, nu sarise niciun mm de vopsea... Soferul mi-a zis c-a fost pocnit in parcare... Pe Aris l-o fi atins usor o masina de teren cu coltul barei, asa se face tabla .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google