Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce sa o dam la vale atat? Suspensia de logan in general e o suspensie mult prea inalta, eu n am luat masina asta sa merg pe camp cu ea, probabil daca mergeti mai tare de 150 km/h pe autostrada o sa vedeti ca e o necesitate sa ai o masina lasata si nu e deloc de fita.
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • Intrebari Logan 2

      Nici nu prea atinge 150km/h poate in cadere libera

      Comment


      • Am mers cu 170 si se comporta excelent!

        Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

        Comment


        • Cu ce masina ai mers cu 170? ...ca loganu e salata de la 130 in sus...iar peste 150 e pericol public!


          Sent from mobile
          Keep walking...

          Comment


          • Originally posted by FloNick View Post
            Nici nu prea atinge 150km/h poate in cadere libera

            glumesti nu? Trebuia sa fie ceva comic? Daca o luam asa orice masina e pericol dupa 150 la ora, dar asta nu inseamna ca nu prinde mai mult de atat un logan. Un 1.2 probabil nu prinde, habar n-am, n am mers niciodata cu unul.
            Last edited by ten; 9 April 2016, 21:16.
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment


            • Prinde 150 km/h lejer și 1.2 16v.

              Comment


              • cu al meu 1.2 am mers cu 180 ce e drept intins greu si cred ca era top speed

                Comment


                • Buna seara, stie cineva daca latimea spoilerului fata Sandero 2014 este acelasi cu cel a Loganului II ?

                  Comment


                  • Da, este aceeași platformă, doar spatele diferă.

                    Comment


                    • Originally posted by aris86 View Post
                      Da, este aceeași platformă, doar spatele diferă.
                      Mersi mult !

                      Comment


                      • Originally posted by ten View Post
                        glumesti nu? Trebuia sa fie ceva comic? Daca o luam asa orice masina e pericol dupa 150 la ora, dar asta nu inseamna ca nu prinde mai mult de atat un logan. Un 1.2 probabil nu prinde, habar n-am, n am mers niciodata cu unul.
                        Mere si 1.2 cu 150km/h, huruie tare, consuma mult, dar merge la nevoie

                        Sent from my SM-G901F using Tapatalk

                        Comment


                        • stie cineva ce dimensiune este la discurile de frana pt dieselul de 90 de cai berlina? 260mm? sau 259?
                          Last edited by ten; 10 April 2016, 21:38.
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • La L52 dCi ai discuri ventilate 258mm cu 22mm grosime
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • mersi dar sigur e de 258? Pai am vazut ca sunt placute de logan van si stiu ca placutele alea de logan van veneau decat pe 260 de mm. Pe vechiul break aveam placute normale cu disc de 259.
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • Va rog sa imi dati un sfat cu privire la urmatoarele jante si cauciucuri.
                                Motivele pt care vreau cauciucuri all-season sunt multe si nu are rost sa incep discutia, doar ca nu cunosc marca lor. Sunt ok?
                                Am primit oferta de pret la aceste cauciucuri plus jante, toate noi si gata de pus pe masina la pret de 1680 si as vrea sa le cumpar, dar nu vreau sa regret mai tarziu.



                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google