Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strict dupa poza, anvelopele par de iarna nu all season si ca o parere personala la aproape 250 lei gasesti Dunlop sau alte firme bune. Jantele au pret bun daca chiar sunt fabricate in Germania si cat de cat calitative.

    Comment


    • Decat sa iei anvelope all-season, mai bine iei Michelin Cross Climate, se comporta si iarna si vara mai bine. Uite aici oferta

      Comment


      • Multumesc de raspunsuri. Intradevar, cauciucurile Michelin au specificatii mult mai bune. Principalul avantaj daca le-as lua la pachet ar fi ca le iau de la curier si le pun pe masina. Dar cred ca pot face un efort financiar si sa aleg un cauciuc bun care sa reziste cativa ani si sa fiu in siguranta.

        Comment


        • Ieri am fost la un drive-test cu MCV 0.9 TCe si pot sa zic ca imi place mult cum merge motorasul si de cum e antifonata masina. Cu ocazia asta am vazut si o placuta cu noua culoare maro si pot sa zic ca imi place mult, dar astept pana dupa pasti cand o sa primeasca prima masina cu aceasta culoare. Legat de garantie se ofera 4 ani pentru motoarele normale si doar 3 pentru TCe + GPL, zicand tanti ca pe GPL e mai probabil sa apara probleme fata de motoarele clasice si desi nu prea imi vine sa cred ma ingrijoreaza putin ca pentru inca 400 euro as avea un dCI si fara batai de cap...ca pateste nush ce motorul pe GPL.

          Comment


          • Pentru cei interesati poza cu noua culoare:
            Attached Files

            Comment


            • Dacia nu a avut pe X52 garanție de 4 sau 5 ani ci numai 3 + 1 sau 2ani de Extenso.

              Culoarea e de la brazilieni.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Da e 3+1 dar de ce nu si la GPL?

                Comment


                • Ca instalatia GPL nu e garantata de furnizor 4 ani ci doar 3.
                  Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                  Comment


                  • Originally posted by ady_dragan View Post
                    Pentru cei interesati poza cu noua culoare:
                    Da, noua culoare prezenta deja pe Duster si Sandero stepway brun tourmaline

                    Cind il vezi in oglinda retrovizoare zici ca te-a prins ursu`

                    Au astia niste gusturi la culori, mincati-as ... !
                    Last edited by bogdan_cr; 21 April 2016, 10:53.

                    Comment


                    • Nici pe mine nu ma incanta prea tare dar sotiei ii place ff mult

                      Comment


                      • Are cineva pe forum Logan 2 sau Sandero 2 Blue Cosmos ? Nu ma decid asupra culorii si cu Blue Cosmos nu am gasit poze normale, facute cu telefon/camera in conditii de iluminat exterior, doar pe net in showroom, pline de ceara, care nu sunt concludente. Am fost la un dealer dar nu aveau nimic Blue Cosmos.

                        Nici pe site-urile de vanzari nu am gasit nimic culoarea asta, e cam noua.

                        As cam vrea sa dau comanda luna asta si oscilez intre gri platine, blue cosmos si gri comete. Fiecare are avantaje/dezavantaje si un compromis trebuie sa il fac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Am vazut un Duster la Dacoserv in Militari.E frumos dar pretentios ca si negru.
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Uite una de vanzare: http://autovit.ro/anunt/dacia-logan-...tml#048f8da9f8

                            Comment


                            • mie mi se pare ca seamana prea mult cu bleu navy ... pare ok maro'ul asta nou

                              Comment


                              • Originally posted by ady_dragan View Post
                                Pentru cei interesati poza cu noua culoare:
                                Draguta culoare,parca se gaseste deja pe duster sau pare putin diferita dar oricum seamana!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google