Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inseamna ca la mine la 170 ( nu mai mergea, cred ca e limitata electronic ? ), deja zburam, avand viteza de croaziera. Cred ca nu esti tu inca obisnuit ( faci comparatie cu masini cu garda la sol mult mai mica, aceeasi viteza ? )

    Comment


    • Salut, stie cineva cand trebuie facut ITP pr o masina noua? Pana in 2 ani sau cum?

      Comment


      • Din 2 in 2 ani!
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Itp-ul se va face la fix 2 ani de la data primei inmatriculari. Eu am inmatriculat masina pe 20.05.2015 si trebuie sa fac itp-ul in data de 20.05.2017.

          Comment


          • Originally posted by alinn28 View Post
            Salut, stie cineva cand trebuie facut ITP pr o masina noua? Pana in 2 ani sau cum?
            La mașini noi nu se face ITP.
            sigpic

            Comment


            • Stiu ca nu se face ITP acum dar intrebarea era cand trebuie, si sa inteleg ca raspunsul este la 2 ani de la inmatriculare.

              Comment


              • Raspunsul il gasesti in certificatul de inmatriculare.
                Attached Files
                Last edited by vitriol; 18 July 2016, 14:05.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • Multumesc, momentan nu am certificat, astept sa vina acasa nu e graba.

                  Comment


                  • Originally posted by Midnighte View Post
                    Inseamna ca la mine la 170 ( nu mai mergea, cred ca e limitata electronic ? ), deja zburam, avand viteza de croaziera. Cred ca nu esti tu inca obisnuit ( faci comparatie cu masini cu garda la sol mult mai mica, aceeasi viteza ? )
                    Probabil ca tine de obisnuita, ideea e ca e "wobbly" si ma asteptam sa stea fixa pe drum.

                    Comment


                    • Deflectoare aerodinamice ai? Dacă nu ai comportamentul e normal.
                      Attached Files
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Nu cred ca am , daca nu vin din fabrica nu am sigur. Ms de info @t0rquemada

                        Ideea e ca ma astept chiar si la o masina low cost sa aiba o tinuta placuta la 130 km/h, nu am pretentii de 170.

                        Ce ma gandeam ca singura sansa este sa ii schimb arcurile si sa o las mai jos, dar poate rezolv cu ce mi-a trimis t0rquemada.

                        Comment


                        • Intrebari Logan 2

                          Loganu' plus vine cu obturatoare de praf la portiere?!
                          Ori nu exista asa ceva, indiferent de versiune?


                          Sent from mobile
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Obturatoarele de praf nu se montează pe nicio versiune vândută în România, oricum dacă s-ar monta ar fi puse doar pe spate - așa zice documentația
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Pe Duster exista..sau asta.i alta mancare de peste?
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • De unde se pot achizitiona deflectoarele de aer prezentate de t0rq?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google