Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ursu007 View Post
    Am un logan aniversar 10 ani , am luat doar navigatia dar in momentul de fata as dori si acel regulator limitator de viteza. Se pot face modificari ? Am vorbit cu cativa reprezentanti Dacia si parca nici ei nu stiu.. : " domne, am auzit ca se pot face dar, acum nu sunt sigur, probabil ca se pot face ". Si inca o intrebare. Acel capac de pe bord la spatiul de depozitare , se poate adauga si el daca nu il am ? Cunosc o persoana care si-a luat loganul aniversar identic ca al meu , el a primit acel capac, eu nu. ( Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuie, sunt nou pe forum )
    ursu007, dar in loc de acel capac cu deschidere prin apasare ce ai, e gol ?! Din moment ce ai Logan 10ani automat ar trebui sa ai si acel capac, pune o poza si tu sa vedem exact.
    Dupa parerea mea, discutiile ce tin de SL10 ar trebui in thread'ul dedicat, dar a fost inchis...

    Comment


    • Salut! Noaptea trecuta mi-au furat capacele. Aveti vreun cod pentru ele, ca m-ar interesa si pe mine sa cumpar si de data asta sa le pun si sistem antifurt capace. O zi placuta!

      Comment


      • Codul ţi-l va da colegul @t0rquemada, preţul însă te va linişti. Şi o spun din proprie experienţă, când într-o situaţie similară am considerat că nu merită atâţia bani.
        Oricum, decizia îţi aparţine!

        Comment


        • Nu s-au lasat pana la urma tot au reusit sa ti le "sperie".
          Captain of the black pearl

          Comment


          • Nu s-au lasat. Unul era rupt si vreo doua zgariate. Daca mi-a fost "lene" sa merg in targ si sa le pun un sistem antifurt. Ideea este ca aseara am spalat masina si straluceau. Oricum, traim in patria hotilor.

            Comment


            • 50-60 lei aprox. un capac din ce stiu eu. Aiurea rau ce ai patit, se poate intampla oricui - nu traim in patria hotilor, stim cu totii cine le fura...

              Comment


              • cine naiba mai fura capace ..iei un set sh din targ la 50 de lei ca sa nu mai atraga ochiul ...shi daca aveai o alarma se mai speria hotul ....poi inseamna ca u o parchezi in loc neiluminat :P

                Comment


                • Originally posted by Tinuletz View Post
                  ...poi inseamna ca u o parchezi in loc neiluminat :P
                  Lasă că a fost la mine parcată în loc luminat şi la stradă principală... şi tot degeaba.

                  Comment


                  • Am alarma montata, pe o strada circulata si langa un stalp de iluminare publica.

                    Comment


                    • Originally posted by GuGu21 View Post
                      ..... Aiurea rau ce ai patit, se poate intampla oricui - nu traim in patria hotilor, stim cu totii cine le fura...

                      ....le fura la comanda, beneficiarul de cele mai multe ori (probabilitate maxima) este cine nu te astepti...ruda, cel mai bun "prieten, coleg, vecin etc".. asa ca vezi pe cine ai deranjat in ultimul timp...fa o mica ancheta in jurul tau....
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • Originally posted by Oti View Post
                        ....le fura la comanda, beneficiarul de cele mai multe ori (probabilitate maxima) este cine nu te astepti...
                        De regulă sunt taximetriştii, uitaţi-vă de curiozitate să vedeţi ce modele de capace aproape noi au marea lor majoritate.

                        Comment


                        • Un capac e 16,40e+tva.
                          Atenție că au apărut la dacia capace cu sistem antifurt, foarte bun, detalii în reprezentanță.
                          Restul informațiilor la coduri.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by t0rquemada View Post
                            Un capac e 16,40e+tva.
                            La 90 de lei bucata merită să-ţi iei şi un set de rezervă...
                            @t0rquemada: Ne poţi comunica te rog frumos, cât mai costă şi sistemul antifurt la capace?

                            Comment


                            • E integrat în capac, mai multe nu scriu.

                              Linkuri directe 1 2 3
                              Last edited by t0rquemada; 23 December 2014, 20:27. Reason: Automerged Doublepost
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Originally posted by GuGu21 View Post
                                ursu007, dar in loc de acel capac cu deschidere prin apasare ce ai, e gol ?! Din moment ce ai Logan 10ani automat ar trebui sa ai si acel capac, pune o poza si tu sa vedem exact.
                                Dupa parerea mea, discutiile ce tin de SL10 ar trebui in thread'ul dedicat, dar a fost inchis...
                                Din pacate nu am acel capac.Este gol, doar spatiul de depozitare si nu inteleg de ce lipseste...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google