Montare Proiectoare Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si cand dau bara jos, le tai? Spun varianta mea, am gasit pe un site stecher alimentare PC, ala cu trei borne, mama si tata, montare pe cablu. Ce ziceti, duc 20A?
    Am sa iau in calcul si varianta cu papuci, m-a gandesc.
    Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

    Comment


    • demontezi proiectorul cu totul de pe bara, dooh. In 6 ani nu am dat bara jos de pe masina.
      Stecherul de PC NU e pentru lucru in mediu umed!
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • La 12V nu apare arc electric cum apare la 380V, un pic de electroliza. Le matisez cu banda izoler, o dau usor jos cand demontez.

        Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • Se gasesc conectori auto cu protectie la umezeala
          Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
          Captain of the black pearl

          Comment


          • Multumesc, nu mi-a venit in cap sa caut pe dom auto, am mers pe site de profil dupa mufe. Este exact ce am nevoie. Merci!

            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Cu placere.
              Daca o sa treci la proiectoare de logan 1 o sa mai ai nevoie de un cablaj de proiectoare de logan 1 sa ai cuplele pentru becurile H 11.
              Captain of the black pearl

              Comment


              • Vindea cineva la un moment dat cu 100 ron priectoare si cablu Logan 2
                sigpic

                Comment


                • Are cablaj tras, si mufele de logan 2 sunt compatibile cu cele de logan 1.

                  Comment


                  • Pentru carcotasi un filmulet cu categoria de drumuri pe unde merg, inainte de montarea proiectoarelor. La finalul filmului acelasi drum noaptea, admirati peisajul, observati latimea drumului, deferenta de nivel, curbele. Cu Matizul obtineam un timp mai bun. Primavara pe acelasi drum am avut un accident ziua, cu masina unui client (eu, pasager dreapta fara centura!) - lovire usoara la genunchi si dat cu capul de parasolar - nu s-a incadrat bine in curba si din fata venea o duba. Am aflat ulterior ca avea permis de doua luni. In legatura cu imaginea: filmarea este facuta cu o camera foto, lumina proasta.
                    https://www.youtube.com/watch?v=06Qv...ature=youtu.be
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google