A Cumparat Cineva ... Spray ... Culoare Blue Navy ...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Cumparat Cineva ... Spray ... Culoare Blue Navy ...?

    Stie cineva de unde pot sa cumpar si eu un spray ...sau culoare blue navy .. nemetalizat pt noul logan .... am 2 zgaraituri mai zdravene de la vecinii invidioasi si vreau sa le scot ...exclus polish ca nu merge !
    Un mic ajutor de la cineva nu strica!

  • #2
    cauta pe net ca-i mare cat o constelatie

    Comment


    • #3
      Originally posted by nikuniku View Post
      cauta pe net ca-i mare cat o constelatie
      da ... ms ... geniala idee .... asta am si facut am tot cautat si intreb pe cineva care a gasit, poate si cumparat si folosit acest produs ... ms de sfatul dar putina decenta!

      Comment


      • #4
        cat de zdravene? presupun ca`s "operate" din rautate!
        Keep walking...

        Comment


        • #5
          Originally posted by jonnie007 View Post
          cat de zdravene? presupun ca`s "operate" din rautate!
          da ... cu lopata la dezapapezire de vecinul meu ....is lungi si adanci!
          si nu recunoaste nici in ruptul capului shi masina nu a fost miscata de 3 zile deci inainte de a veni zapada si eu nu am dezapezit decat in partea soferului si exclus sa fi avut zgaraieturile dinainte .... si i-am zis ca fie roata si patrata tot se intoarce ea odata!
          Last edited by Tinuletz; 28 January 2014, 07:37.

          Comment


          • #6
            daca zgarieturile sunt nasoale nu o sa iasa cine stie cu spray-ul. mai bine vopsesti elementele

            pune niste poze ca sa ne dam seama mai bine
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • #7
              E un magazin aflat la intersectia Viitorului cu Stefan cel Mare numit "ROMA POLOCOLOR", te duci cu codul de culoare si ti-o da la spray:


              Am incercat sa dau un link la locatie dar nu mi-a reusit, e blocul cu Mega Image pe colt.

              Dar nu stiu daca rezolvi asa problema, adica nu aplici un strat de vopsea si gata, odata cu vopseaua s-a dus si stratul protector de lac sau ce e...
              Last edited by dinita george; 28 January 2014, 12:40. Reason: Automerged Doublepost
              Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

              Comment


              • #8
                In principiu, orice service DACIA cu atelier vopsitorie poate ambala vopsea si in sprayuri facute la codul de culoare (le trebuie VINul). Da niste telefoane. .
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • #9
                  Nasol Tinuletz...asa e cand ai de`a face cu niste vite incaltzate...si pe lopata sunt corigenti!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Tinuletz View Post
                    Stie cineva de unde pot sa cumpar si eu un spray ...sau culoare blue navy .. nemetalizat pt noul logan .... am 2 zgaraituri mai zdravene de la vecinii invidioasi si vreau sa le scot ...exclus polish ca nu merge !
                    Un mic ajutor de la cineva nu strica!
                    Poti sa atasezi si una doua poze?
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • #11



                      astea sunt capodoperele ! e pana la tabla si nush cu ce sa le scot sa nu dea rugina!

                      [IMG]zgaraietura 1[/IMG]

                      Nu merge sa o atasaez..... un mic help ... nu merge de la insereaza o imagine .... de unde scot url ala ?
                      Last edited by Tinuletz; 28 January 2014, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        nu se vede nimic Tinule!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • #13
                          Intrucat poza nu avem ... cat despre vopsirea cu spray - un mare fas daca zgarietura de care spui tu a ajuns la tabla. In astfel de situatii trebuie revopsit intreg elementul respectiv (cu toate operatiunile premergatoare vopsirii finale) pentru a-i oferi protectia necesara.
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • #14




                            Sper ca acum le-am atasat!

                            Comment


                            • #15
                              Nu se deschid nici acum.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google