A Cumparat Cineva ... Spray ... Culoare Blue Navy ...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    atunci cine stie cat trebuie sa fie rezolutia sa pot posta .... pozele :P stima!

    Comment


    • #17
      Originally posted by Tinuletz View Post
      Stie cineva de unde pot sa cumpar si eu un spray ...sau culoare blue navy .. nemetalizat pt noul logan .... am 2 zgaraituri mai zdravene de la vecinii invidioasi si vreau sa le scot ...exclus polish ca nu merge !
      Un mic ajutor de la cineva nu strica!
      Poti cumpara de la Praktiker.

      Comment


      • #18
        crede-ma am cautat si nu au culoarea asta .... la reprezentanta la piese nu se poate da comanda ca nu exista culoarea in sistem, e prea noua ... in service reprezentanta ... domle ... vopsim toata usa ... facem calitate zise ingineru de la poarta, la care eu ... daca si pt 2 zgaraieturi trebuie sa vopsim portiera masina ... la service cand te duci la garantie nu stiu pe unde sa se fofileze cand ii intrebi de vreo problema ... cand e de luat bani vopsesc toata masina si eu daca cer sprayul original nu au pe stoc si nu pot da comanda si atunci ei cu ce pana mea vopsesc MULTA BIROCRATIE ..... Iar la vocea clientului astept raspunsul de mai bine de o saptamana !
        Last edited by Tinuletz; 5 February 2014, 13:28.

        Comment


        • #19
          Cauta laborator vopsea auto pe net. Au web si sunt in targul din Vitan. Observ ca esti din Bacau dar daca le dai codul telephonic, te lamuresc ei...
          Succes

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google