Cruise Control

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    O curiozitate: ai platit pentru pack securite?

    Comment


    • #32
      Originally posted by prometheus View Post
      Un dealer care nu stie ce vinde , ala nu e dealer . Nu prea cred sa se fi intamplat asa.
      Pe mine nu mă mai miră nimic, însă într-adevăr o mai mare atenţie la nota de plată şi la punctarea cu dealer-ul a maşinii configurate nu ar fi stricat deloc.

      Comment


      • #33
        @Danis702000 - doar de curiozitate ... inainte de a deschide acest topic ai citit doua topicuri mai jos in pagina Logan 2? ... adica ai citit cam ce am scris noi pe aici ...
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • #34
          Până la urmă cum a rămas? Se poate monta? Se pierde garanția? Am Laureate 0.9. Firele sunt cumva trase în spatele butoanelor false?

          Comment


          • #35
            Daca montezi la ei nu ai um sa pierzi garantia. Insa va fii mai scump probabil.
            Last edited by L3on_rgby; 12 May 2014, 18:27.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Danis702000 View Post
              Până la urmă cum a rămas? Se poate monta? Se pierde garanția? Am Laureate 0.9. Firele sunt cumva trase în spatele butoanelor false?
              Cel mai bine aceste întrebări i le adresezi direct dealer-ului.

              Comment


              • #37
                Aveți dreptate, trebuia să fiu mai atent, am explicat clar ce vreau, dealerul a și notat în fața mea. Nu m-am uitat pe factură, fiind luat cu atâtea, cu faptul că eram nerăbdător să cumpăr mașina, să alerg după impozite, după ”Rabla”..etc. Pentru plata avansului a fost altcineva, nu a dat importanță, crezând că a rămas cum am stabilit. M. Florin, ai dus discuția într-un punct foarte bun. Da, m-am uitat, am crezut că diferă instalarea, fiind o altă versiune (cea din pagina cu ”Cruise control” era 1.5). Din păcate, nu a mai scris nimeni dacă se poate face, nu a mai scris nimeni acolo.
                Last edited by Danis702000; 12 May 2014, 18:37.

                Comment


                • #38
                  Așa este. Nu mi-au răspuns. AM vorbit cu cineva care lucrează la ”Dacia®”, mi-a zis că se poate monta la Pitești, de cei care lucrează acolo, doar că nu are granția ”Dacia”.
                  L3on_rgby, mulțumim pentru răspuns, ai idee cam cât costă?
                  Last edited by Danis702000; 12 May 2014, 18:40.

                  Comment


                  • #39
                    Mai mult ca sigur ca se schimba TOT cablajul principal al masinii, (cu demontare completa interior/bord) de unde si manopera mare.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • #40
                      Nu stiu cat costa. Cand am sa gasesc la un pret bun am sa imi montez si eu. Oricum nu am garantie. Da nu inteleg cum la o masina in gareantie, daca iei oiese de la ei si executra ei manopera sa nu iti dea garantie. E inadmisibil. Exista opc.

                      Comment


                      • #41
                        Eu am ca a venit la paket cu altceva dar nu l-am folosit de 2 ori.
                        Asa ca mai bine bagi banii in altceva.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Vinde-l atunci. Cat vrei pe el? La drumuri de 1300 km e mai mult decat bun.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Danis702000 View Post
                            Așa este. Nu mi-au răspuns. AM vorbit cu cineva care lucrează la ”Dacia®”, mi-a zis că se poate monta la Pitești, de cei care lucrează acolo, doar că nu are granția ”Dacia”.
                            L3on_rgby, mulțumim pentru răspuns, ai idee cam cât costă?
                            Acum pe bune ... tu ai citit postarile noastre de aici? Nu cred ca este imposibil de citit doua pagini de topic.
                            Ai vazut ce am scris eu la postul #16?

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                            Last edited by M.FLORIN; 12 May 2014, 19:43.
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • #44
                              Totusi 6000? Nu e un 0 in plus? http://gamamag.ro/categories/Electro...Pilot-automat/

                              Comment


                              • #45
                                In coditiile in care un bec cu doua faze (cel de DRL) costa in reprezentanta peste 150 de lei ... tu ce crezi?
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google