Logan Ambiance 1.2 - Lipsuri Grave Neinformate De Dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Din fericire (sau din pacate pentru unii) la X52 NU se mai poate monta CdB*.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #17
      Eu am varianta Access si chiar sunt multumit de ea, mi-am montat eu ulterior alarma si inchidere centralizata ... ca deh suntem in 2014 si cu cheia nu se mai inchid masinile demult, ci doar se zgarie (asa ca intre vecini). CB nu e chiar asa de important, dar e bine sa il ai. Cel mai greu si mai greu e lipsa de AC standard, cei drept nu se moare, dar vara cam greutz fara el, mai apelam la un prieten disponibil cu asa ceva pe masinutza !

      Comment


      • #18
        mie mi-au zis cei de la vocea clientului...ca orice modificare.adaugare pe masina, duce la pierderea garantie pe partile componente ce au legatura cu modificarea respectiva.
        varianta acces logan/sandero sunt identice ca dotari! nici vorba de consum intantaneu si alte ghidusii!
        Keep walking...

        Comment


        • #19
          Asa se intampla cand mai intai cumperi si apoi citesti.
          Eu l-am omorat pe dealer in mag cu intrebari timp de 2 ore si stiam exact ce trebuia sa aiba masina la livrare.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Fără supărare, dar chiar şi când cumperi o cămaşă te uiţi atent să vezi dacă are toţi nasturii, cum sunt cusuţi, dacă materialul nu are vreun defect, etc.
            La o maşină atenţia ar trebui să fie mult mai mare sau dacă vrei în mod normal este direct proporţională cu pălăria de bani pe care o plăteşti pentru achiziţionarea ei.

            Nu poţi da vina pe dealer pentru faptul că nu te-ai informat tu în primul rând corect. Ce vroiai să-ţi spună dealer-ul, dacă tu nu ai căscat ochii când şi cum trebuie?

            P.S Ai văzut cum se deschide capota la modelul nou?

            Comment


            • #21
              Oricata bunavointa as avea, nu reusesc sa-i inteleg frustrarea colegului @GuGu21.
              ...
              Un topic inutil, care nu face decat sa-i puna in lumina propria ignoranta.
              Last edited by IancuMIC; 9 June 2014, 09:44.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #22
                Pai eu zic sa inchizi acest topic sa nu ii prelungim suferinta.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by IancuMIC View Post
                  Oricata bunavointa as avea, nu reusesc sa-i inteleg frustrarea colegului @GuGu21.
                  ...
                  Hai sa incerc eu ... colegul habar nu a avut ce cumpara, a constatat ca a lui nu seamana cu cea din reprezentanta si ... hop, top, ... defecte de fabricatie/ lipsa de informare a dealerului etc.
                  In plus colegul nostru (desi este ceva impropriu spus in conditiile in care stimabilul are doar trei posturi aici) nici macar nu s-a documentat in vre-un fel despre ce cumpara ... sa te apuci sa spui ca pe acces ai CB si pe ambiance nu ai, asta spune multe ...
                  In concluzie, zic si eu ce a zic stoicanu mai sus, cand se inchide?
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • #24
                    Cand nu te documentezi despre produsul pe care vrei sa-l cumperi, n-ai decat sa-ti dai pumni, in loc sa gasesti repede vinovatul.
                    Asadar, sa luam microfonul colegului, pentru a-l opri din cursa spre penibil.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google