Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vazut la reprezentanta la prestige, si as monta daca as gasi manere de deschidere usi din interior cromate, cred ca nu este greu de montat asa ceva, arata chiar bine, puteau monta si ei la laureat nu numai la prestige
    Ce ar mai fi fost fain de avut pe masina erau senzori de uzura placute de frana

    Comment


    • Manerele alea se monteaza usor . Problema mare este sa faci rost de ele.... Le caut si eu de mai bine de un an

      Comment


      • A pus torq coduri și prețuri pt ele căutați-le pe forum....

        Comment


        • Originally posted by panselin4 View Post
          Am vazut la reprezentanta la prestige, si as monta daca as gasi manere de deschidere usi din interior cromate, cred ca nu este greu de montat asa ceva, arata chiar bine, puteau monta si ei la laureat nu numai la prestige
          Ce ar mai fi fost fain de avut pe masina erau senzori de uzura placute de frana

          Le-am cautat eu la un moment dat pe forum, erau 110 lei BUCATA. Acum cateva zile, cineva postase pe forum cum ca toate 4 ar fi 50 lei in targ vitan (pt Logan 2). O sa ma duc intr-o duminica sa le caut.

          Comment


          • Din cate tin eu minte, Logan 2 in Vitan e considerat ph2-ul... Crs, sa spui daca le gasesti, ca as vrea si eu un set ( poate le cumperi si mi le pui si mie la posta )

            Comment


            • Cineva de pe forum care are Logan Prestige a zis ca le-a vazut. Nu le-a cumparat pentru ca el deja le are pe masina

              In februarie o sa ma duc, dupa 15 ale lunii.

              Aici si aici
              Last edited by Crs. Sandel; 21 January 2016, 11:59.

              Comment


              • Codurile și prețurile sunt astea:

                mânere interioare deschidere usi SL10
                FS cda de deschidere us 806714381R 19,21e+tva colour= chromium fitting
                SS cda de deschidere us 806714381R 19,21e+tva colour= chromium fitting
                FD cda de deschidere us 806708506R 19,21e+tva colour= chromium fitting
                SD cda de deschidere us 806708506R 19,21e+tva colour= chromium fitting

                Iar în vitan trebuie să le explici destepților diferențele între X90 și X52(Logan 3 în capul lor).

                Știu cine le-a văzut, dar am impresia că a gasit din dezmemebrări.

                P.S. Cum deja există SL10 "daună totală" poate vrea cineva să transplateze clima automată pe un X52 normal
                Last edited by t0rquemada; 21 January 2016, 12:05.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                  Le-am cautat eu la un moment dat pe forum, erau 110 lei BUCATA. Acum cateva zile, cineva postase pe forum cum ca toate 4 ar fi 50 lei in targ vitan (pt Logan 2). O sa ma duc intr-o duminica sa le caut.
                  ... daca gasesti imi iei si mie un set ??
                  sigpic
                  This is My Ride!
                  !Visit and enjoy!

                  Comment


                  • Ok. O sa revin cu informatii dupa ce ma voi duce in targ.

                    Comment


                    • Originally posted by t0rquemada View Post

                      ...poate vrea cineva să transplateze clima automată pe un X52 normal
                      Tu fiind una din acele persoane, sau gresesc ?

                      Comment


                      • Da, dar cu piese noi (1000euro), oricum întâi pun BIC-ul apoi mai vedem.
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Ok. O sa revin cu informatii dupa ce ma voi duce in targ.

                          Dacă gasesti vreu si eu la un preț rezonabil . Pentru Logan 2 Laureat 2015 Iti depun bani intr-un cont bacar si sa mi le trimiți prin posta română

                          Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

                          Comment


                          • Poate merg duminica in targ si eu sa vad daca se gasesc pe acolo acele manere cromate, chiar nu am vazut in targ asa ceva, dar nu am mai fost duminica acolo de ani buni, si am vazut ca duminica este aglomeratia mare

                            Comment


                            • momentan nu se gasesc clapete de interior crom pentru logan 2,in targ nu vei gasii decat asa ceva.
                              Attached Files
                              Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                              Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                              Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                              Comment


                              • Astea maronii parca se puneau pe Duster PH1

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google