Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu vreau


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Crom-crom sau crom satinat doriti?

      Comment


      • Astazi au sosit si protectiile stopuri portbagaj.
        Attached Files

        Comment


        • Pune te rog un link de unde le-ai cumpărat, sau trimite-l pe PM,dacă ești amabil.Multumesc.

          Comment


          • Originally posted by FloNick View Post
            Pune te rog un link de unde le-ai cumpărat, sau trimite-l pe PM,dacă ești amabil.Multumesc.

            Comment


            • Si eu astept sa imi soseasca coletul ... eu am comandat in plus si protectia pentru incarcare portbagaj.
              La tine cat a durat transportul?

              Astept sa apara asa ceva pentru logan 2.

              Acum am vazut ... tu ai comandat produsele in 30 noiembrie ... cel putin asa zice aliexpress (apare jos la Buyer - feedback )
              Last edited by M.FLORIN; 22 January 2016, 17:22. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Originally posted by SCORPION21 View Post
                Ce parere aveti de asta http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=972. Oare pe la noi se gaseste ? mai ieftin ?
                Originally posted by epuru View Post
                As fi interesat si eu de astfel de chedere pentru fetele de usi. Aud de multe ori cum vibreaza usile cand ii muzica ceva mai tare si ii destul de deranjant zgomotul.

                O sa mai caut pe internet sa vad daca gasesc asa ceva si pe la noi prin tara.
                Am trimis mesaje la cativa vanzatori chinezi la intamplare de pe aliexpress care am vazut ca vand tot felul de chedere, produse din cauciuc si alte maruntisuri pentru masini. Le-am dat link-ul nemtesc si i-am intrebat daca pot sa produca acel cheder, deoarece ar fi destula lume interesata sa-l cumpere la un pret bun. Sper sa primesc raspunsuri pozitive.
                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                Comment


                • Originally posted by M.FLORIN View Post
                  Si eu astept sa imi soseasca coletul ... eu am comandat in plus si protectia pentru incarcare portbagaj.
                  La tine cat a durat transportul?

                  Astept sa apara asa ceva pentru logan 2.

                  Acum am vazut ... tu ai comandat produsele in 30 noiembrie ... cel putin asa zice aliexpress (apare jos la Buyer - feedback )

                  Cam 1 luna de zile.

                  Comment


                  • Partea proastă e că trebuie desfăcute masele din spate și alea au vopsea (sigiliu).
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Pai asta nu se potriveste la LOGAN 2 ? http://www.aliexpress.com/store/prod...594064420.html

                      Originally posted by epuru View Post
                      Am trimis mesaje la cativa vanzatori chinezi la intamplare de pe aliexpress care am vazut ca vand tot felul de chedere, produse din cauciuc si alte maruntisuri pentru masini. Le-am dat link-ul nemtesc si i-am intrebat daca pot sa produca acel cheder, deoarece ar fi destula lume interesata sa-l cumpere la un pret bun. Sper sa primesc raspunsuri pozitive.

                      Poate ne rezolva fratii chinezi mai ieftin. Eu le-asi comanda din Germania dar sunt cam scumpe cu tot cu transport.
                      Last edited by SCORPION21; 22 January 2016, 18:05. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Nu prea merg astea
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SCORPION21 View Post
                          Poate ne rezolva fratii chinezi mai ieftin. Eu le-asi comanda din Germania dar sunt cam scumpe cu tot cu transport.
                          Bine ar fi sa le faca chinezii la pret bun. Alea din Germania mi se par prea scumpe la 7 euro metrul + transport inca 7 euro parca.
                          Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                          Comment


                          • Pana la urma se poate un link cu Mochetă capotă portbagaj "de dealer" cică 1400ruble, fără cod, pus de t0rquemada.


                            1400 Russian Ruble (RUB) in Euro (EUR) = 16,15 Euros

                            Comment


                            • Originally posted by SCORPION21 View Post
                              Pai asta nu se potriveste la LOGAN 2 ? http://www.aliexpress.com/store/prod...594064420.html
                              ....
                              Pai acel link l-am pus si eu in postarea respectiva ... conform descrierii alea sunt pentru logan 1 ph 2 si nu cred sa se potriveasca la noi.

                              Originally posted by SCORPION21 View Post
                              Pana la urma se poate un link cu Mochetă capotă portbagaj "de dealer" cică 1400ruble, fără cod, pus de t0rquemada.


                              1400 Russian Ruble (RUB) in Euro (EUR) = 16,15 Euros
                              Si eu sunt foarte tentat de asa ceva si in plus si de acel maner pentru inchiderea portbagajului dar, din pacate de pe piata rusa este imposibil de livrat in Romania.
                              Singura varianta ar fi sa le gasim pe la chinezi ... dar slabe sanse .
                              Last edited by M.FLORIN; 22 January 2016, 22:49. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Originally posted by SCORPION21 View Post
                                Astazi au sosit si protectiile stopuri portbagaj.
                                Astea au venit din RUSIA.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google