Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred că am scris românește
    Renault X52,
    -Toate macaralele sunt alimentate din bpt (pentru profani : + baterie temporizat, ca și plafoniera sau afisajul TdB)
    -La SL10/Prestige există macara cu impuls la sofer
    -Trebuie bifă in BCM(se pune cu derelek) pentru ridicarea geamurilor la a2a apăsare pe cheia originală
    -Trebuie cablu în uch și macara față, cablu ce nu cred că există la cele livrate în ROmânia.


    Cum Dacia Logan II SL10 sau Prestige e un Renault cu siglă Dacia e valid ce am scris mai sus.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Eu nu m-am referit la improvizatia cu releu cand am scris de puterea suportata de MOS (30W), am zis ca se poate pune in paralel cu plafoniera respectand regulile realiz circ electrice, daca le stii este bine, daca nu, este treaba ta.
      Inf suplimentare pe PM, despre cum as face eu.
      trimis de pe mobil
      Last edited by Oti; 1 February 2016, 19:42.
      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

      Comment


      • Salut,

        Azi am reusit sa fabric si sa instalez modificarea facuta de FanLogan cu privire la problema cu caldura la picioare sofer.
        Modificarea chiar are efect.
        Attached Files

        Comment


        • Scorpion21 ai reusit sa montezi protectiile?



          Originally posted by SCORPION21 View Post
          Astazi au sosit si protectiile stopuri portbagaj.

          Comment


          • Originally posted by nooxy View Post
            Salut,

            Azi am reusit sa fabric si sa instalez modificarea facuta de FanLogan cu privire la problema cu caldura la picioare sofer.
            Modificarea chiar are efect.
            Arata bine
            Ai confectionat o din carton si ai vopsit o in negru cu sprayul ?

            Comment


            • Пришел заказ с exist'а. Коврик в багажник L.Locker арт. 0106040601 (1040 р.), оригинальные подкрылки рено арт. 77 11 547 224 и 77 11 547 225 (1080р.х2), набор крепления арт.77 11 547 226 — 2 шт.(76р.х…

              Oare in poza 1 si doi sunt accesoriile, respectiv carenajele pt rotile spate?

              Comment


              • Mai e un site
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • arata aproximativ ca cele de pe site-urile chinezesti,cred ca s-ar potrivi.

                  Заказать данную позицию можно на сайте производителя - http://karttuning.ruКод товара: KART RSS 0103
                  Last edited by FloNick; 4 February 2016, 23:43. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by panselin4 View Post
                    Arata bine
                    Ai confectionat o din carton si ai vopsit o in negru cu sprayul ?
                    Salut,

                    Nu e din carton...e din plastic...Initial am printat desenul pe o coala A3, am decupat ce era de decupat, am transferat conturul pe o bucata de plastic,am decupat dupa modelul de hartie, am indoit, capsat, lipit bucata de plastic dupa model, la sfarsit i-am dat si o vopsea neagra( e optional) ca sa aratate mai bine, cu toate ca nu e la vedere in pozitia de montaj.In maxim 1 ora de bricolat, cu ceva materiale si fara sa ai doua manute stangi o rezolvi...Chestia chiar functioneaza...

                    Comment


                    • @FloNick: Sunt de L52 și originale Renault.Video-ul e pentru B52

                      @micutzu666: Karttuning au modelele lor, dar nu sunt chiar Renault.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Buna, stie cineva daca butonul de la portbagaj se poate inlocui cu modelul cu cioc ? Multumesc.

                        Comment


                        • Se poate, dar trebuie putin pilit pe interior. Am facut eu modificarea.

                          Comment


                          • Originally posted by FloNick View Post
                            Scorpion21 ai reusit sa montezi protectiile?
                            Salut. Inca nu. Astept sa vina si asta http://www.aliexpress.com/item/Prote...594253804.html

                            Comment


                            • Acestea sunt pentru sandero 2 ca ma gândesc sa le cumpăr, mai ales ca nu sunt asa scumpe. Plata se face prin card sau paypal?

                              Comment


                              • Este interesant si asta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google